Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a kisfarkú férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2021. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem tudom de az biztos hogy a nagy farkat imádják
2021. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretem a férfit, akkor nem érdekel milyen a farka. Millió féle módon lehet pótolni a hiányosságokat.
2021. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha a férfiért oda vagyok, mindegy mekkora a mérete.
2021. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A lányok az értelmes, normális férfiakat szeretik. Utána majd az ágyban eldől mi van a lába között és mennyire tudja használni, tud-e örömet szerezni vagy sem.
2021. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem semleges, nem jövök össze olyannal, akinek annyira kicsi, hogy nem élvezem a szex. Ezt a hiányosságot semmivel se lehet pótolni. Szép szöveg ez a mindegy a méret, csak az ember számít stb, csak nem igaz. Ezek szerint teljesen jó egy 11 centis is, meg egy 21 centis is, hát csak jó ember legyen.
2021. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira kicsi akkor nem jövök vele össze, mert a szex nagyon fontos
2021. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a humor kategóriába kellett volna.
2021. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

éppen tegnap beszéltem párommal (már 10+ éve együtt), hogy mi lenne egy alternatíva a DicPicnek, mert felhozta, hogy annál undorítóbb dolog nincs, a lányok nem szeretik és ha én olyat küldtem volna neki, akkor már nem lennénk együtt. Szóval hosszú beszélgetés volt és röviden összefoglalva: tök mindegy mekkora a farka a pasinak, 2 dolog számít:

1: ha szereted, akkor a farkát is szereted ahogy van

2: nem számít a tökéletes farok, ha nem tudja használni. Ha Tinderen választania kell 3 pasiból, aki ugyanannyira tetszik neki, de az egyiknek tökéletes, másiknak átlagos, harmadiknak mini farka van, akkor elsőnek az átlagost választaná mindenképpen, mert a tapasztalata, hogy aki tökéletesnek hiszi magát, az általában sz@r az ágyban, mert azt hiszi bőven elég, hogy ott fekszik (ez igaz a túl szép lányokra is, ők sokszor "darab faként" fekszenek szex alatt)

3: ha a kisfarkú az egyetlen aki képes eljuttatni a csúcsra, mert nagyon ügyesen használja a kezét/száját/nyelvét és a farkát, akkor őt fogja választani, kérdés nélkül.

2021. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Mindig elmondják a nők hogy nem a méret a lényeg meg az ember számít meg hogy használja jól, meg hogy a nagy fájhat ha nincs elég előjáték stb. De valahogy soha, senki nem mondja azt, hogy kifejezetten a kicsit kedveli. Legfeljebb csak oké, ha minden más amúgy rendben van. Olyan viszont van nem kevés aki kifejezetten a nagyot vagy legalábbis a valamivel átlag felettit szereti. Szerintem ez éppen eléggé árulkodó. Lehet hogy nem a legfontosabb dolog a méret, de igenis van befolyása.
2021. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!