Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kamaszodó fiúknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszodó fiúknál mennyire normális, ha megnézik az anyjukat?

Figyelt kérdés

Anno kamasz koromban előfordult egy párszor hogy anyám előttem mutatkozott szexi fehérneműkben amikor hazajött munkából és leöltözött(tanga, combfix, ilyesmik) és egyből beindult a fantáziám, és erotikus gondolataim támadtak.

Csak párszor volt ilyen alkalom hogy így láttam de utána sokszor eszembe jutott és ez kb. addig tartott amíg egyetemre nem mentem és el nem költöztem otthonról.Érdekelne, hogy mással is előfordult-e ilyesmi vagy ennyire perverz voltam fiatalon?



2021. dec. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig nem normális semennyire! Hiába kérdezed meg minden héten.
2021. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire, ez nem normális dolog.
2021. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

18 éves korodig csak kamaszodó voltál??

Valóban kamaszodóknál természetes folyamat.

2021. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem sosem vonzottak a szüleim, pedig meztelenkedtek, nem betegesen, de nem voltak prudek, de taszított mindig is, volt, hogy szóltam is, megsértődtek, számomra jobban zavar előttük meztelennek lenni mint vadidegen előtt… pedig úgy is zavar..
2021. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Normális.
2021. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem normális, indokolt ilyen esetben a késői abortusz.
2021. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
A pubertás kor elején (10-12 évesen) előfordul, normális - az nem normális hogy neked ez a korszak fejben 18 éves korodig tartott. Egyébként mit dolgozott muterod hogy szexi fehérneműben kellett mennie? 😂
2021. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Majd a fiaddal beszeld meg,hogy milen ha az anyját kukkolja recskázás közben.
2021. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zol56 ***** válasza:
34%
Bizony, perverz voltál fiatalon.
2021. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!