Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előny vagy hátrány ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány ha egy fiú nem bulizós?

Figyelt kérdés

Ciki ha én Szilveszterkor mindig otthon voltam és csak egy két buliba voltam életemben?

Ti milyen társasági életet életek?

Gáz ismerkedéskor ha én otthonülős vagyok?


2021. dec. 16. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy introvertált lánynál, előny lesz. Egy extrovertált lánynál, nem valószínű:)
2021. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írja egy szintén otthonülős csajnál valószínűleg előny lesz, ámbátor... Ha mindketten otthon ültök akkor hol fogtok legelőször egymásba futni az életben, hol akarsz vele ismerkedni???
2021. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez relatív.


azért ne ezzel kezd, ha ismerkedsz, mert "furának" fognak látni, magadnak valónak, és az biza nem vonzó. Még egy olyan lánynak sem, aki amúgy szintén nem jár el.


Mikor már megvan a kapcsolat, akkor előny is lehet hogy nem mászkálsz el kocsmázni stb.


De amíg ismerkedsz a legvagányabb énedet kell adni. Színes, sokoldalú, magabiztos, határozott ezt keresik a nők. Legyen stílusod, adj magadra, és azért valamennyire menjen a duma is. Mindegy mi, csak ne legyenek kínos csendek.

2021. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem spec igen, de mások ak lehet hátrány. Én se vagyok bulizós és nem is kéne olyan, aki hétvégente valami klubban részegedik.

A szilveszter más, de az se ciki ha akkor nem bulizol. Én se szoktam minden évben, pl idén is itthon leszek egyedül.

2021. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én intróként voltam pár buliban és sehol máshol nem éreztem magam annyira idegennek, mint ott. Full más emberek voltak, mint én, volt, hogy egész nap egy szót sem szóltam senkihez sem, annyira nem tudtam velük miről beszélgetni. Amúgy a leggyakoribb téma az a korábbi bulik voltak, amiken én nem voltam a beállítottságom és az életvitelem miatt, tehát kapásból kiestem a beszélgetésből. A zenéket sem ismertem, amiket hallgattunk, az is off… Szóval elég kényelmetlenül éreztem magam, pedig a legtöbb emberrel találok közös témát, de velük nem.

Szerintem ne erőltesd ezt, ha nem a te világod. Látni fogják rajtad a feszkót, ahogy rajtam is látták. Menj olyan tarsasagba, ahol jólérzed magad, tudsz a témához szólni. Ott is lesznek csajok.

2021. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Se előny, se hátrány
2021. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van az otthonülősök csoportja a fb-on.Ott ismerkedik mindenki otthoról.Mindent otthonülve csinálnak allítólag és jól érzik magukat.
2021. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!