Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha le akarok feküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha le akarok feküdni a vezetni tanító oktatómmal? Szerintetek belemenne?

Figyelt kérdés

Elég nagy a korkülönbség, vagyishát saccolva sok, én 21 vagyok, szerintem ő kb 45. Elég sokszor beszél a szexről, van, hogy a vezetésbe is belevisz szexel kapcsolatos hasonlatokat. Minél többet beszélgetünk és "megnyílunk" egymás előtt annál jobban "mer" poénkodni így.

Legutóbbi órán már azt is mesélte, hogy volt már, hogy egy diákjával lefeküdt, és mint kiderült nincs is családja meg semmi. Azóta folyton rajta fantáziálok valamiért. És már csak 2 óra van a vizsgáig, nagyon sajnálnám, ha már nem találkoznánk.

Pedig nem bukok idősebb pasikra de annyira férfias szerintem ha valaki jól tud vezetni, ráadásul kicsit szigorú is és ez nagyon beindít... Már tényleg csak arra gondolok, hogy mikor, hol, hogyan tudnánk csinálni valamit.


Szerintetek lenne rá esély valahogyan? Nem gáz, hogyha fiatal lányként kezdeményeznék?


Amiket még csinál amiből úgy gondolom, hogy talán közelített felém.

- mindig elmondja, hogy jó a parfümöm, a hölgyek közül az enyém tetszik neki a legjobban

- jó a "kézmunkám" a váltóval, és ez mindenhol jól jön

- valami óvszer reklámot dobott föl neki a telefonja, és konkrétan megkérdezte, hogy én szeretem-e azzal csinálni...

- a legdurvább, hogy egyszer egy kivágottabb felsőben mentem (talán kicsit direkt😃), és kérdezte, hogy rakjon-e fűtést, bár ha nincs rajtam melltartó és hideg van ő annak csak örül... Nevettünk rajta. Aztán pár perccel később mondta, hogy nem ér ilyen felsővel mennem hozzá, neki így nem is kell fűtés a kocsiban elég hogy mellette ülök.


Csak nem tudom hogy lehet ilyen csak a stílusa, vagy tényleg kicsit rám mozdult... Szerintetek?


2021. dec. 15. 00:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy az én gondolkodásomban van a hiba, de szerintem ez a viselkedés egy oktatótól durván etikátlan.

De ha neked bejön, dugjatok nyugodtan, de a vizsgát mindenképpen várd meg. Ha előtte rámozdulsz, abból lehetnek kellemetlen dolgok.

Sikeres vizsga után köszönd meg neki az oktatást. Vehetsz neki pl egy csomag óvszert, érteni fogja :)

Egy dolog biztos: meg akar dugni, semmiképpen nem utasítana vissza. Úgyhogy ha te is dugni akarsz vele, akár nyíltan rámozdulhatsz, akár csak utalhatsz rá a vizsga után.

2021. dec. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Erről ez jutott eszembe: szőke nő megy haza a kresz vizsga után, mire a férj megkérdi: Na mi volt, meghúztak? Mire a nő: meg hát, de legalább a vizsgán átmentem :D
2021. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Bocsi nem akarok hülyét játszani, mert értem mit írtok, de akkor tuti 100%, hogy az ember nem mond ilyeneket ha csak viccelődni vagy jópofáskodni akar? Mert amúgy minden kollégájával folyton viccelődik.

Ez már akkor tuti átlépte azt a bizonyos vonalat, ami "normális"?


(Csak tényleg nem akarok pofára esni:D )

2021. dec. 15. 01:19
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
120%-ra veheted hogy meg akar búbolni. Nem kell semmi mást csinálnod csak hagynod magad. A vizsga után magától fog előjönni hogy találkozzatok "egy kávéra". Ha nem teszi akkor remegő pillákkal sejtelmes mosollyal megkérdezed hogy "hogyan hálálhatnám meg" - érteni fogja. Az oktatók legalább olyan dörzsöltek mint a taxisok (vagy még jobban, nem te leszel az egyetlen tanítványa akit megpörgetett a béláson).
2021. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a vezetésre koncentrálj,nem akarom hogy elüss.Szexelni meg a sikeres vizsga után lehet a motorháztetőn.
2021. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%

Állandóan bele futok ilyen kérdésbe. Tetszik az oktató beszélj vele.

Nem tudsz vezetni akkor jobb ha megtanulsz.

Miért kell dugni ha valamit nem tudsz!!!!

2021. dec. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm konkrétan a forgalmi oktatójával análban vesztette el a szüzességét... Talán még ugyanaz az ember is... Nyilván senkinek semmi köze hozzá, de elég gáz szerintem ettől függetlenül. Korodbeliekkel lenne ideális.
2021. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Megdugna és ennyi. Egy újabb strigula lennél neki.

Ha ez oké neked akkor feküdj le vele, ha ennél többre vágysz akkor ne!

2021. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Dugtatok végül? :)
2021. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Megtörtént 😅

Egyszerűbb volt mint gondoltam.

2021. dec. 16. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!