Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tré manapság aki szűz még 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tré manapság aki szűz még 28 évesen ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Nos az már csak igencsak gáz. Nem hiszem el h egy mentálisan normális férfi ha ad magára és tud kommunikálni ne tudna majdnem 3 évtized alatt egy nővel lenni. Ott már elég komoly gondok vannak. Lehet itt szidni engem és lehet biztatni a kérdezőt és álomba ringatni h ne adja fel majd jön, de értelme nincs. Valószínűleg komoly szocializációs és kommunikációs problémáid vannak kérdező. Mert ez nem normális.


Viszont ne kezd el ostorozni se magad emiatt. Ha nem érzed jól magad emiatt keress fel egy pszichológust. Minden kezelhető és esély van a javulásra, de nem egyedül csodára várva

2021. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Két ok lehet: vagy meleg az illető, vagy mentális/testi fogyatékossága, mássága van.
2021. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11#


Nem a kommunikációval van a gond vagy ilyenek


Több oka is volt


1-Családi okok

2-Önbizalom hiány mert duci vagyok (Ez már meg szűnt lehet változtatni csak edzeni kell)

3-Ez miatt ne néz hülyének de ez volt sokáig (kisebbségi komplexus pénisz méret miatt) de rá jöttem ,hogy a hossz átlag a vastagság meg átlagon felüli (Több ember meg erősítette ) már nincs ez a probléma sem

4-És ez ami vissza tart nagyon (Vallás ) Én úgy gondoltam egészen mostanáig ,hogy csak akkor legyen szex ha el is veszem feleségül(Nem tehetek róla de a vallás nekem fontos)


Ezek az okok vannak ha jobban magamban nézek


Csak az a probléma ,hogy már nagyon kellene nő és néha úgy gondolom ,hogy nem kellett volna magam vissza fogni hanem ki élni magam mert volt rá lehetőségem nem is 1

2021. dec. 14. 20:04
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha a vallás igaz lenne fel sem teszed a kérdést...
2021. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

De ha a vallás fontos neked akkor miért gondolkozol azon h ez ciki vagy nem ciki? Ilyen megközelítésben másabb ez. Bár nem pártolom az ötletet, mert benne van a pakliban az h miután elvetted a nőt, kiderül h szexuálisan egyáltalán nem passzoltok és benne maradsz egy rossz házasságban.


Viszont ezt leszámítva akkor is kéne neked egy jó pszichológus. Hidd el nőként mondom semmi ciki nincs ebben. Viszont a gondjaid a párkeresésben is akadályozni fognak és házsasságra esélyed se lesz.


Fel a fejjel

2021. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15# Lehet igazad van eddig erre nem is gondoltam mert mindig jól ki jövök mindenkivel
2021. dec. 14. 20:10
 17/21 anonim ***** válasza:
Figyi vallás és vallás között is van különbség. Nem kell emiatt önkéntesen incelnek lenned. Nem kell ennyire komolyan venni mindent. Szerintem meg éld ki magad kicsit, h amikor eljön az ideje és jön a komoly nő akivel együtt szeretnél lenni, ne meneküljön el elöled és egy harmonikus, boldog házasságban élhess vele. (11-es és 16-os voltam)
2021. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17#


Igazad van el kezdek edzeni és ki élem magam ami csak a csövön ki fér

2021. dec. 14. 20:19
 19/21 Noren1989 ***** válasza:
😉🍆🤫😂🤔
2021. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen vesztettem el a szüzességem.


Egy időben vallásos voltam (keresztény) és azt tanították, hogy a házasság előtti szex bűn. Szóval nem kefélhettem az akkori barátnőmmel. De attól a csajtól idővel el is távolodtam. Aztán magától a vallástól is elkezdtem távolodni. Már szingli voltam, mikor megismertem egy másik nőt, akivel lefeküdtem.


Aztán magát a kereszténységet is otthagytam. Nyilván ha valaki keresztény akar lenni, ám legyen. De engem csak visszahúzott az a vallás, ezért nekem nincs szükségem rá.

2021. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!