Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitcsináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha nem tudok lefeküdni senkivel de borzasztó szexuális frusztráltsággal küzdök? Gyerekkorom óta van masztis függőség és ha lenne lány se menne gondolom orvos nem ártana de úgyis felesleges. Mit tudkk csinálni? 24/f

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Tuti kipróbálnék egy prostit.

Amúgy öngyógyítás. Próbáld meg egyre jobban növelni két maszti között a szünetet. Aztán majd lassacskán eljutsz a heti 1-2-höz. Nagy akaraterő kell hozzá. Ha magadtól nem sikerül, akkor pszichológus segíthet.

2021. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem elintézni azzal, hogy úgyis felesleges segítséget kérni orvostól, pszichológustól.

Akarnod kell elsősorban változtatni, máshogy tényleg nem fog menni.

2021. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 7 éves korom óta tart és egyrészt éveken át vissza tartottam az élvezést másrészt pedig egy két percig tart a merevedés utána úgy fejezem be, hogy lankadt de nem teljesen. Így megy ez már sok-sok éve..
2021. dec. 14. 13:20
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

"Az a baj, hogy 7 éves korom óta tart és egyrészt éveken át vissza tartottam az élvezést másrészt pedig egy két percig tart a merevedés utána úgy fejezem be, hogy lankadt de nem teljesen. Így megy ez már sok-sok éve.."

Ez még mindig nem ok arra, hogy meg se próbálj változtatni/segítséget kérni, sőt, annál inkább ösztönöznie kellene, hogy életed nagy része így telt el, ideje lenne már változtatni, mert ezen lehet.

2021. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pokoli gyerekkorom volt és se akkor se most nincs se barát, haver, ismerős. Soha nem bíztam a mai napig egyetlen emberben is és képtelen vagyok rá pláne ilyen problémákkal emberekhez.
2021. dec. 14. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz segítséget kérni, meg megpróbálni megoldani a problémáid, más nem fogja helyetted
2021. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bro' ez nem masztifüggőség csak egészségesen működő hormonrendszer - mármint hogy MINDENKI rendszeresen veri fiatal korában a brét. Nem ettől nincs csajod, hanem a szociális kapcsolatokat nem tudod kialakítani. Ha barátaid nincsenek akkor hogy tudnál egy nőt meghódítani, szimpatikusnak, vonzónak lenni a szemében - mivel ugyebár ennek a kialakítása még egy fokkal nehezebb mint a szimpla barátság.

Keress fel egy jó szakembert.

2021. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A maszti függőség nálam az, hogy hétéves korom óta naponta 2-3 (hullámzó de van, hogy 4-5) alkalommal kényszerszerűen csinálom úgy, hogy nem tudom megállni.

A szocializálódás soha nem alakult ki kellőkép. Pont az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt maradtam zárkózott.

Ma meg már hogyan ismerkedjek ha egész gyerekkorom pokol volt semmit nem csinálok kb 7 éve maximum dolgozok. Kimaradt minden az életemből. Kissebb betegség meg anyagiak miatt 7 éve nem voltam nyaralni sem nincsen senkim egyedül vagyok mióta. A korosztályom és a társadalmi "osztályom" legfontosabb témái a csajozás, bulik, szex. Nekem ezekből szinte semmi nem volt meg csak egy-két alkalommal. Hogy ismerkedjek ha egész konkrétan nincs mit mesélnem magamról?

2021. dec. 14. 13:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb baj, hogy a múltadat használod kifogásként. Mindenkinek voltak dolgai gyerekkorában. Engem pl rendszeresen vert az apám, megerőszakolt a fociedzőm, majd voltak pasik az életemben, akik aláztak, vertek, lelki roncsot csináltak belőlem. Ezek után nimfomán lettem, elvesztettem az összes barátomat, barátnőmet, depressziós lettem, és PTSD-s. De felálltam a padlóról. Kerestem szakembert, aki tud segíteni. Nem az első és nem is a harmadik vált be. De most már nem mászom rá minden szembejövő férfira, és próbálom kontrollálni az érzéseimet, az életemet.

Amíg te nem akarod megoldani a gondokat, addig nem is fognak megoldódni!

2021. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden megoldható...

Vegyél egy erényövet/pénisz ketrecet és egy időzárás dobozt. (AliExpress-en mindkettőt találsz.)

Zárd be a farkad két napra csak először és trenirozd magad egy hónap alatt juss el arra, hogy egy hete zárva vagy.

Közben keress valami hobbit ami nem hagy rá emlékezni, kezdj el futni, úszni, olvass, írjál naplót, tanulj valamit.

Ha megszokod, hogy nem csinálod és van helyette mást csinálni akkor már nem lesz problémád.

2021. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!