Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létezik olyan, hogy puncifétis? Ha a barátotok rajong a puncitokért az szexi vagy lehet kicsit sok is...?

Figyelt kérdés

Én személy szerint rajongok a szép puncikért (sztem minden ápolt punci szép). Imádom nyalni, ujjazni és más módokon kényeztetni😀. Lehet ez egyfajta fétis, lehet kicsit túlzó? Lehet valami pszichológiai oka vagy csak férfi vagyok és ezt szeretem és kész?

Barátnők, lányok értékelni szokták, de én szenvedek ha nincs partnerem, mások teljesen jól elvannak egyedül. Én nagyon nem, elbizonytalanodom mi a normális.

Én például ilyen gamer dolgokat utálom, megunom 10 perc alatt meg a focit is(ha nézem). Másnak kielégíti a vágyait, nekem egyáltalán nem, nekem társaság, nő kell. Minden értelemben. Furcsa vagyok vagy ez a világ lett furcsa?



2021. szept. 3. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát minden ember más.

Nekem a párom imádja, és én ezt nem is bánom.

2021. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Tud tulsok lenni a "rajongás".
2021. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból úgy tűnik, hogy szexhiányod van. Olyan vagy, mint Móricka, mindenről a p1n@ jut eszedbe. Jó dolog a szex, de nem az a világon az egyetlen élvezet, és nem csak a játokok meg a foci létezik rajta kívül.
2021. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden ferfinak van ilyen idoszaka, de azert lehet mast is talalni dugason kivul
2021. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy a férfi szeresse a puncim, és kényeztesse. De az nem normális, ha másról sem szól az élete.
2021. szept. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!