Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Fogadtatok már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neincat kérdése:

Lányok/Nők! Fogadtatok már el pénzt szexért? Ha igen, mennyit és hogy éreztétek magatokat utána?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 18:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Kaptam pénzt szexért, de nem azért mert akartam volna. Nyaralásom alatt voltam egy török csávóval egy éjszakát. Iszonyatosan jó szex volt és be is aludtunk. Majd mikor fel keltem délelőtt láttam h ott van kb 400 Euró volt az éjjeli szekrényen. Nem tudom h most ezt mire fel adta. Csak arra tudtam gondolni h prostinak nézett 😂😂
2021. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Mennyi prosti
2021. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb férfi/fiú amúgy a két véglet, a fiúk leginkább egy kávéra is sajnálnak meghívni, meg egy pohár víz sem jut eszükbe, olyan természetes nekik, hogy szexeljen velük a lány, a férfiak meg megkérdezik, mit ennenk, innank, szükségünk van e valamire…
2021. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
És jól esik a törődés…
2021. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan nem csak pénz volt, amit el fogadtam, de nem is konkrétan szexért. Egy sb - sd kapcsolatban voltam, persze néha kaptam tőle zsebpénzt, de általában el vitt vacsorázni, vagy vásárolni.
2021. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
#11 Vagy csak hálás volt.
2021. dec. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
ha egyszer is elfogadsz szexért pénzt, vagy egyéb anyagi előnyt, azzal magadnak okozol olyan lelki sérülést, amit nem azonnal fogsz érezni, lehet csak évek múlva, vagy évtizedek múlva,de mindig ott lessz benned, és tudat alattidban marni fog a gondolat , és időnként előjön, és egyszer nagyon fogod magad szégyelni,saját magad előtt. mikor belenézel tükörbe nem fogod tudni,miért rossz érzés tükörbe nézni, miért nem érzed jól magad a börödben. elkezd kattogni agyad a régi dolgokon,mindig visszatérnek régi emlékek, és nem tudsz szabadulni töllük, nem tudod elfelejteni. értéktelenebbnek fogod magad érezni másoknál, már rövíd távon is előfordulhat. hosszabb távon is veszettél egy emberi értékedből. amit most így leírtam, lehet nem érted most meg,de amikor majd átéled. kevesebb önbecsülés idővel rombolja személyiséget. mennyit ér az a pénz, vagy ha elmondhatod magadnak hogy sosem szexeltél pénzért. sosem voltál kur va. viseled egész életedben,lelkedben a terhet, a most semmiségnek látszó terhet.ami nővekszik majd késöbb.akár egy alkalom miatt.gondold át. mennyit érsz saját magadnak.
2021. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Évekig dolgoztam prostiként,de valahogy nem gyötör a bűntudat.
2021. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 dregor ***** válasza:
51%
#18 És miért hagytad abba? Nem piszkálásból, csak kíváncsi vagyok. Alapvetően nincs bajom a prostikkal se. :)
2021. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Valószínűleg már nincs rászorulva.
2021. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!