Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megismerkedni olyan nővel (akár interneten), akivel csak puncinyalás céljából találkozgatnánk? Nem itt gondoltam, mert leveszik a kérdésemet, hanem hogy milyen oldalon, vagy bármi ötlet segíthet.

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem ezeket a kérdéseket…

Bármiféle szexuális vágy kiélése céljából én szexpartner kereső oldalakat szoktam látogatni. Milyen más ötletre vágynál? Mondjuk meg, hogy minden szökőév május 4-én menj be a Szent István bazilikához legközelebb eső élelmiszerboltba és ott keress egy nőt, aki csakis nyalásra vágyik?

2021. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ezért kérdeztem, mert nem prostit akarok, hanem normál életű nőt, akinek kevés erotika van, és nyitott lenne.
2021. dec. 12. 21:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es írja pont ott ahol amúgy is dugást is tartalmazó szexkapcsolatra ismerkednél. Utána ha van szimpátia, bizalom, vonzódás, vágy akkor megbeszélitek szépen hogy te csak nyalni akarsz dugni nem (mondjuk szerintem egy nő ha vágyik egy pasira akkor bár a nyalás fontos de dugásra is vágyna, szóval hasznos lenne ha dugni is tudnál :D).

A neten is vannak partnerkereső oldalak, 1 alkalmit kereső nőre olyan 2-300 "csak szexet keresek / abban is benne vagyok" pasi fog jutni, meg 10 kamus női profik, meg számolatlan recskahuszár.

2021. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy mintha párt keresnél magadnak. Csak idöben mondd meg neki, hogy neked csak a nyelved kemény és nagy.
2021. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Impotens vagy talán?
2021. dec. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4es és 5ös

Nincs gond a férfiasságommal, de azt csak az asszonnyal otthon. A nyalás csak kaland lenne, mert azt nagyon szeretem. Ezt eddig nem mondtam.

2021. dec. 13. 05:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű ennyire leszűkítetten találni valakit...

Titkos viszony, csak nyalás, lakóhely, találkahely, időpont, vonzódás...

Hááááát nem egyszerű

2021. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem ilyen egyszerűen működnek, hogy elmegyek, és kinyalatom magam egy ismeretlennel.
2021. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Én eddig egy ilyen nőt találtam sok év alatt.

Szerintem ez is pont olyan, mint az ismerkedés általában.

Kémiafüggő.

Talán jobban jársz, ha csak simán szexkapcsolatot keresel, aztán a végén pontosítasz majd.

Vagy vállald fel, hogy a következő

2021. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

10 évben csak keresni fogsz.

Vagy fizess. Még az sem egyértelmű !


De van egy tippem is:

Tinder. Főleg azokat a lányneveket lájkold, akiknél nincs arckép. És várj. Jó hosszan, és jó sokat. Meg reménykedj.

Annak is megvan a romantikája :)

2021. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!