Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a nő többszö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a nő többször is akarja egymás után, de nekem az nem megy?

Figyelt kérdés
Én is igénylem a napi 2-3 szexet, de a feltöltődési időm hosszabb, kb. 1-2 óra. Ő meg olyan, hogy egyszerre akarná lerendezni a 3 menetet... Baj lehet belőle hosszabb távon? 😲

2021. dec. 12. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmi ne csinálj, mond, hovy most pihi van. Szerintem ez nagyon keveseknek megy a tini periódus után folyamatosan.
2021. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak annyit tudsz tenni hogy megtanulod elhúzni azt az egy menetet...

Próbáld női szemmel nézni...szexeltek,fel van húzva mint az állat,te meg elélvezel...ő akkor kívánná a dolgot...nem majd 3 óra múlva mikor már teljesen elillan a vágya.És újra kell kezdeni az egészet.

És igen,ebből lehet később probléma,mert úgy fog lejönni számára hogy nem tudod őt kielégíteni,kevés vagy hozzá...és vannak olyan nők akiknek ez meghatározó egy kapcsolatban,és lecserél olyanra,aki jobban kielégíti.

2021. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nyald ki, ujjazd, izgasd az erogén zónáit, amíg újra feláll.
2021. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk, hogy kicsit felizgatom még jobban és a hangja, az érintése még jobban felizgat engdm is.
2021. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kielégítő egy menet számára? Nem azért kíván többet, mert egy kör alatt nincs orgazmusa?
2021. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ujjazd es nyald ki tobbszor egy nap✌
2021. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Napi 2-3 szexnek az lesz a hatása hosszabb távon, hogy rohadtul rá fogtok unni egymásra. Tapasztalat.
2021. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Dugd meg úgy, hogy egy hétig eszébe se jusson a szex. Használd az erogén zónákat!
2021. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
én úgy csinálom,hogy első menet után, nem állok meg,nem hagyom hogy lelankadadjon a farkam, hanem dugom folyamatosan, amikor elmentem megállás nélkül folytatom. persze ez óvszerrel nem fog menni,de én komoly kapcsoaltban óvszert azt nem vagyok hajlandó használni egy idő után már, ennyire őnző nő nem kell hosszútávra. másik hogy húzd el hosszabbra a menetet, mielőtt spriccelnél, megálsz. ez óvszerrel nagyon nehezen müködik, talán pár megálás még megy. óvszer nélkül úgy nekem megy órákig, sok megálással.miután elmentem ,akkor meg ha nőnek hosszú idő az orgazmust elérni, akkor máshogy jutattom csúcsra ha már nem áll farkam,, egy hosszú menet után
2021. dec. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!