Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véleményeznétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeznétek?

Figyelt kérdés
Szóval,hogy is kezdjem. Nézem én is a GYK-t jó ideje, olvasgatom stb. Rengeteg fétis, fura szokás, az ilyen kérdésekre adott reakciók. Őszintén érdekelne, hogy ti hogy látjátok az alábbiakat: ahol lakunk, panel rengeteg, sok kis fodrászat, kozmetika, műköröm, meg mittudomén milyen szépségszalonok vannak relatív nagy számban. Eddig lesz...rtam nem foglalkoztattak különösebben.De tegnap meló után sétálok haza, és elmentem az egyik ilyen mellett, valami körmös, vagy pedikürös vagy vmi ilyesmi mellett, és nem volt behúzva a függöny, tehát nem kukkoltam, hanem kb akaratlanul is premier plánban láttam mindent. Egy fiatal 20-30-as szép csinos nő ült egy ilyen orvosi szék szerű valamiben, a lábait illetve a lábfejein meg dolgozott a nő , gondolom valami pedikürös lehetett, de a lényeg, eddig nem voltak ilyen hatással rám vizuálisan , de annyira begerjedtem tőle, hogy kb állt a szerszámom :). Eszméletlenül erotikus volt a látvány! Nem vagyok lábfétises meg én is röhögni szoktam az ilyen jellegű posztokon,kérdéseken,válaszokon de ez a tegnapi látvány olyan szinten beleégett az agyamba, ahogy a kecses meztelen talpát,ábfejét láttam, hogy az nem igaz:) Szóval szerintetek ez már lábfétisre utal, vagy ez még a normális határokon belül van ? :D

#lábfej #pedikürös
2021. dec. 8. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos furcsa h lábra gerjedtél be, de nem érdekel máskor téged. Vagy rohadtul kanos voltál és a legkisebb intimitás jellegű dologra be indultál vagy valójában van erre hajlamod csak nem tudtál róla
2021. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meglepő volt a látvány, egyáltalán nem számítottam rá, viszont amíg elmentem mellette volt kellő időm benézni, és annyira szép volt a nőnek a lába, hogy igen, beindított bennem valamit. Ettől függetlenül nem kezdek ezen kattogni, meg nem ez fogja kitenni a gondolatimt ezentúl, csak nagyon erősen erotikus volt a szituáció számomra, miközben én csak járókelő voltam ebben a történetben, aki hazafelé baktat ezer gonddal a fejében :). Ment a zöld kéz a válaszodért #1-es, köszönöm!
2021. dec. 8. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Akkor lehet csak egyszeri alkalom volt
2021. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fetisizmusnak több fokozata van. Amit itt a GyK-n látsz sokszor az un. exkluzív szint, amikor már a fétis megélése nélkül az adott személy nem tud nemi izgalmat elérni, a vágyai a fétis tárgyára koncentrálódnak. Az enyhe v. preferált szinttel semmi baj nincs - hozzátesz, de a nélkül is tökéletesen működik a szex.
2021. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Meglátsz egy lányt, gyönyörü haja van, feláll neked. Normális. Meglátsz egy lányt, gyönyörü mosolya van, feláll neked. Normális. És még lehetne sorolni nagyon hosszan.
2021. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszaitokat! Mindenkinek nyomtam egy zöld kezet! :) Igen az #5-ös válaszoló fogta meg talán a lényeget, lehet az volt bennem, hogy ez abban a szituációban olyan intimnek hatott, és ez hozta meg a vágyat bennem :). Tényleg köszi mindenkinek a tök normális válaszokat, jók vagytok! :)
2021. dec. 8. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Am ahova en jarok kisebb szalonba, ott tobb kozmetikus dolgozik, es csak il,an paravanok valasztjak el a kulon reszeket egymastol, meg függöny.

Ott is szoktam pasikkal talalkozni, es ha nagyon akarja az ember siman hallja amit beszel a paciens a koznetikussal.

2021. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Még a normálison belül van,mert egyszeri.Bármi is kihozhatta belőled.A második esetén,gyanús és az esetleges harmadik után,tuti lábfétis.
2021. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!