Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők [MILF-ek]...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők [MILF-ek] szexben mit szeretnek a legjobban a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
35-55éves koosztályra szól a kérdés

2021. dec. 7. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kortól, hanem egyéntől függő dolog. Ráadásul az egyén fejlődik: rosszabb esetben visszafelé, jobb esetben egyre több tapasztalata lesz és egyre nyitottabb lesz uj élmények felé.
2022. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
Popsiba csak ujjakat szeretem, de egyébként ezek közül mindent. Sorrendet nem tudnék állítani. Legjobb talán, mind. :)
2022. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
65%

Te kedves szerencsétlen Kérdező!

A 35 éves nő 50-60 évvel ezelőtt sem milf volt, hanem egy dögös fiatal nő. Ma már dögös csajnak mondjuk. (A legtöbbjük 40 éves kora környékén megy férjhez) Fogadni mernék hogy a válaszadók 90%-a férfi Te pedig még életedben nem voltál nővel.

A "korosztály" kategóriába szerintem maximum 5-10 év korkülönbség fér bele.

A "ki mit szeret"-re azt mondanám hogy minden nő imádja a jó szexet. De nem mindegyik nővel ismertetik meg a férfiak! F/60+

2022. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
51%
50 éves nő már egyáltalán nem szexel. :(
2022. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
33%
30 felett milf, ugyanis az már anyuka korú bőven. 35 évesen pedig már nem fiatal, hanem középkorú. Attól, hogy elmebeteg vénlányok 40 évesen szülnek, attól még az nem normális.
2022. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
97%

#34-es ne a feleségedből indulj csak ki...


Pár éve kikaptam egy 56 éves nőt (40 évesen).

Na az imádta ha kinyaltam, szeretett szopni és bírta ahogy kefélem.

2022. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
#36 Akkor te nagyon nagy mázlista vagy. Sajnos ilyen NŐ ritka mint a fehér holló. :(
2022. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
96%
Amikor egy gyakoris gyíkgyerek hülye kérdéseket tesz fel, az nagyon felizgat! Legszívesebben jól megtépném! Azután jót dugnék egy 50-60 éves férfivel!
2022. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy csak nő legyen és éljen.
2022. ápr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsétlen gyíkgyerekek!


Kik azok az MILF-ek?

Napjainkban egyre több nőre mondják azt, hogy MILF. Ez a mozaikszó azonban “csak” tíz éves múltra tekint vissza. Széleskörű ismertséget az 1999-ben bemutatott Amerikai pite című film hozott neki, amelyben egyetemista fiúk anyukáknak (persze nem a sajátjuknak) csapják a szelet.


A MILF szó jelentése: Mother I’d Like to Fuck (szó szerint: Anya, akit megdugnék), vagyis olyan jó karban lévő, szexuálisan is vonzó 30-as évei végén járó, vagy 40-es, netán 50-es (néha 60-as is) nő vagy anya akikkel a fiatal fiúk szeretkeznének.


Ilyen kérdések kiírói!

A világ akkor járna a legjobban, ha a saját anyátokkal dugnátok, aki ekkora barmot nevelt, /illetve nem "nevelt"/ a fiából! De előtte sterilizáltassátok magatokat! Katasztrófához vezetne ha szaporodnátok!

2022. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!