Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexuális értelemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexuális értelemben mit vártok el a lánytól menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

nem várok el semmit, viszont jó ha úgy is van szex, szopás, akár anál is


viszont megértem, ha nincs kedve hozzá, görcsöl és pihenni akar

talán ami kizáró tényező, ha mensi alatt sokat sír, meg túl érzékeny, azt nem tudnám elviselni

2021. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Elvárás szó helytelen szexualitás téren, akármilyen értelemben is. Vannak vágyaim, amik remélhetőleg közöseg. Menstruáció alatt is lehet szeretkezni, de éppen hosszú összebújás is már csodás lehet
2021. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Orál és azt meg is csinálja. Bár én simán dugnék is de azt nem szeretne akkor
2021. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a legtobb csajom szeretett dugni a piros betus napokon is. Jo katona pedig a verben is harcol.
2021. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nincs elvárásom se menstruáció előtt alatt után.
2021. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás semmi ,ha kívánja ugyan úgy mehet minden a menszesz alatt!
2021. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem várom el, hogy abban az időszakban szexeljünk. A viselkedése szempontjából viszont vannak elvárásaim. Az egyik volt barátnőmmel voltak negatív tapasztalataim ennek kapcsán. Annyira bunkó volt velem abban az időszakban, hogy nagyon nem szívesen találkoztam vele olyankor. Kb azért találkozott velem, hogy kitöltse rajtam a feszültségét verbálisan. Nem vagyok érzelmi boxzsák. Nem szeretem, ha erre használ valaki. Nálam ez szakító ok is lehet.


Az pedig nem igaz, hogy minden lány ilyen ebben az időszakban, mert több olyan barátnőm is volt rajta kívül, akiken egyáltalán nem látszott és ha nem mondták volna, hogy éppen megvan, akkor észre sem vettem volna.


27/F

2021. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Várni semmit, de ha masztizas közben engedné hogy megujjazzam a popsiját, és közben az arcára verjem akkor az tök jó lenne. Mondjuk ezt egy nem menstrualo nőtől is jól esne.
2021. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy ha képes rá akkor kézzel vagy szájjal elégítsen ki. Ha viszont rosszul van akkor semmit, szóljon hogy mit szeretne aztán maszírozom én őt vagy hozok gyógyszert a boltból.
2021. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Elvárni a tanár, a főnököd, vagy a kiképző őrmester szokott, nem pedig egy egymást szerető pár.

A szex jó mindig, ha olyankor történik az is jó és örülök neki (de védekezni akkor is kell, ritkán de előfordulhat hogy több petesejt érik be időben eltolva).

2021. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!