Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt már, hogy pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már, hogy pl. lovagláskor akaratotok ellenére elélveztetek?

Figyelt kérdés
És ilyenkor szóltok a Nőnek, hogy vége és szálljon le, vagy folytassa nyugodtan, hátha merev marad a farkatok? Egyáltalán észreveszi a Hölgy, hogy ti már elélveztetek?

2021. dec. 4. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag alig tudok elélvezni lovaglás közben, de erre rácáfolt az aktuális partnerem. Addig lovagolt rajtam, amíg belé nem élveztem.
2022. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Volt, hogy misszionáriusban kezdtünk és nagyon beindult, meglovagolt. Mondtam hogy mindjárt elélvezek, de nem érdekelte, mert közel volt az orgazmushoz és amikor elélvezett éreztem ahogy a puncija lüktet és én is vele együtt élveztem el.

Ovulációja volt, elég sokat és mélyen is élveztem bele ezért utána vettünk esemény utánit.

2022. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#9

Persze, hogy direkt csinalta, a legtöbbnek az a jó ha elmész hamar mert ugyan az orat, fél órát kifizetted, de hamarabb szabadul tőled a faszik 90%-a megpuhul 10-20 percre és hopp el is ment a befizetett idő

2022. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egyik szeretőm nem lankad le, mivel meddő vagyok nem érdekel ha belém élvez. Neki pár percig élvezés után hiper érzékeny lesz 1-2 percig majd érzéketlen lesz 1-2 percig kicsit szussuan de utána döf alulról mintha misén törtent volna. Ilyenkor még keményebb is lesz neki és ilyenkor ha én is beindulok akkor elelvezek elég gyorsan. Raborilok ő óvatosan mozog bennem és elsül akkor én is általában még egyszer az indó erzesetől33n
2022. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!