Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként nem vagyok hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nem vagyok hajlandó be vállalni és rendszeresiteni az anál szexet egyáltalán akkor szexuálisan gyenge és prűd leszek?

Figyelt kérdés
Rengeteg szex partnerem erre gerjedt. Ezt akarta. Én nem akarom sohase ki probálni. Gyűlölöm a fájdalmat és nem ér annyit egy partner nekem h fájdalmat okozzon. Viszont emiatt megkaptam a prűd jelzőket is. Nem értem mi a baj simán a hüvelyemmel? Igyis szűk vagyok. Szeretem a szexet. Az orálisat is. De ezt az egyet nem akarom. Akkor valóban prűd vagyok?
2021. dec. 3. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy análozó de nekem nem kellenél az biztos, maradjunk annyiban.
2022. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te aztán nagy veszteség vagy XD
2022. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
A probléma az, hogy szexpartnereket keresel akiket nem érdekelsz, csak szexelni akarnak. Normális kapcsolatban senki nem akarna számodra kellemetlen, kényelmetlen, megalázo modon szexelni veled.
2022. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%
Rengeteg szexpartnerem! Na már az első két sorból kiderül, hogy kb ennyit is érsz nekik. Ne csodálkozz hogy komolyan se vesznek. Ha majd találsz egy nem csak szexpartner szintű kapcsolatot, akkor lehet próbálkozni anállal szépen fokozatosan. Hagyd abba a szexpartnerezést meg addig hidd el nekem senki se fog komolyan venni, én se vennélek komolyan, sőt az se érdekelne ha megsértenélek anál téma feszegetésével.
2022. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!