Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan erőltethetné magára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erőltethetné magára egy kései tapasztalatlan férfi a prostizós életformát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy nincs más választása.
2021. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Kb ugyanakkora erőfeszítéssel, mint ha nem erőlteti. Ő dönti el, hogy mit csinál, és mit nem.

Ebben az esetben még csak veszíteni valója sincs.

Érmefeldobás?!... :,D

2021. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Képzeld el, hogy véletlen egymásra nézünk a bevásárlóközpontban. Én nagyon ki vagyok éhezve, nehéz élethelyzetem miatt nem jutott idom szexre így nagyon ki vagyok éhezve . Minden porcikám arra vágyik hogy neked örömet okozzak. Ahogy közelebb jössz hozzám megcsap a parfumod illata, megjelenésed határozott és férfias egyből beindul a fantáziám . Leejtem a telefonomat, te felveszed és beszélgetésbe elegyedunk. Beszélgetünk úgy 10 percig valami unalmas faszsagrol majd megkérlek hogy segíts nekem ruhát vásárolni a testvérem gyereknek a keresztelojere. Behívlak magamhoz a próbafülkébe. Én ott állok fehérneműben félreérthetetlen szándékkal hogy megajandekozzalak életed legörömtelibb oralis szexevel. Finoman megérintem a péniszed nadragon keresztül . Majd lekerül a nadragod és előbújik félig álló ferfiassagod. Finoman elkezdem masszirozni a heréidet közben a nyelvemmel végig nyalom a tovetol a hegyeig mintha csak egy jégkrém lenne a nyári melegben, pont úgyis cseppen el a végén .
2021. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Kössz hármas a random szexmesét, de ez ide “Minek?”
2021. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

#3

Erre kivertem



Nemamúgy

2021. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Mekkora kis bunkók vagytok , ezért van szükségetek netes ribikre akikhez feljarhattok mert élőben is ennyire negatívan álltok hozza az élethez . A poént poénra kell venni , egyértelmű hogy a kérdés kiírója nem vágyik ilyen ribizesre egyszerűen kétségbe van esve kínjában írta ki ezt a kérdést , gondoltam felviditom valami random hülyeséggel.
2021. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 Ez tényleg jó volt,jól indult a reggel, köszi! Kérdező, neked a világon semmit nem kell magadra erőltetned. Ha erőltetni kell valamit akkor az már régen szar. Ha a vágy ott van benned,vonzódsz a nőkhöz, de tisztában vagy azzal hogy neked szinte a lehetetlennel egyenlő párt találni, normális kapcsolatot kialakítani akkor egy racionális döntés a prostizás. Ezt csak elkezdeni kell, utána már teljesen természetes lesz az egész. Legalábbis számomra az. Ha találsz egy normális lányt akihez érdemes visszajárni az fel fogja pezsdíteni az életedet. Szerelmes ne legyél bele,az nem okés, de a helyén kezelve a kalandokat nagyon pozitívan tudja befolyásolni a hangulatodat ez a havi néhány lopott óra.
2021. dec. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem mintha próbálkoznék bárkinél is, de gyanítom, hogy a világ majdnem összes nőjénél esélytelen vagyok.
2021. dec. 3. 09:14
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy esélytelen , próbálkozz csak ! Bátorság . Legyél magaddal is elégedett . Alap higiénia, stílus legyen meg , adj magadra. A nőknek sem olyan könnyű már, mit veszitesz vele ha valakivel elkezdesz beszélgetni ? Max lekoptat na és ? Én a kornyezetembe látom, hogy minden fiú beprobalkozik több lánynal is és meg a legjobb pasikat is van aki lekoptatja. Nőknél is van így hiába szép csaj az illetőnek nem az esete. Valamit találj ki és próbálkozz tovább . Mit tudnál tenni hogy összejöjjön ?
2021. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A koromhoz képest nem úgy állok anyagilag, ahogyan kellene, így az összes nő elutasítana, akinél bepróbálkoznék.
2021. dec. 3. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!