Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek számít akármit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek számít akármit is a bicepsz egy fiúnál? Vagy ez csak a fiúk hülyesége?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked számít hogy mekkora a segge vagy melle?
2021. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen számít. De egy bicepsz az tökre kicsi, meg könnyű is megedzeni.
2021. dec. 2. 18:52
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű?
2021. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mert mi a nehéz benne? Kb minden másnap 20 perc este. És pár hónap múlva már eres duzzadó bicepsz van.
2021. dec. 2. 18:54
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

Te se eddzettél még😂🤣😂


Amúgy a mell meg a has is fontos nekik😉

2021. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5ös igen pont ilyen válaszra lettem volna kíváncsi. Csak lánytól, hogy valóban igaz-e. Nyilván egy mellet meg hasat sokkal több meló + diéta megcsinálni. De a fiúk valahogy mégis a bicepszüket méregetik mindig. Olyanok, mint a fing.
2021. dec. 2. 18:57
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

Te nagyon gyökér lehetsz. Egyébként a férfiaknál a kar jelenti, hogy hol helyezkedsz el a hiearchiában (kezdőként). Innen is látom, hogy teljesen kezdő de még annál is amatőrebb szinten vagy.


Ne irigykedj.

2021. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem irigykedek, nevezhetsz amatőrnek is. Teljesen mindegy nekem. Nem akarok gyúrós hierarchiában versenyezni. Van egy-két gyúrós haverom, elég bénák a csajozásban. Nekem ez jelenti a hierarchiát, hogy hány muffot pipálhatok ki. És soha nem leszek kigyúrva, mert szeretek inni, meg bulizni.
2021. dec. 2. 19:07
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Az a te bajod, alkesz xd
2021. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Csak ezt a 20 percet szoktam edzeni másnaponta. Van rajta ér meg látszik is, hogy dudorodik. De ennél a 20 percnél többet nem nagyon akarok szánni edzésre. Hasazni meg felesleges, mert ha már leveszem a pólóm, úgyis lesz szex.
2021. dec. 2. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!