Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izmos, erős, domináns nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, erős, domináns nők! Mennyire szeretitek "éreztetni" a pasin, hogy mennyire vagytok erősek?

Figyelt kérdés
Ezalatt arra gondolok, hogy például szkanderezni, a srác derekát, nyakát, combját tiszta erőből megszorítani, megszorítani a srác kezét a sajátotokkal, úgy, hogy minél jobban fájjon, és egyéb hasonló dolgokat művelni mennyire szerettek? Az izmaitokat mennyire szeretitek, ha megfogdossák? És ha a srác direkt megkérne titeket erre, mert mondjuk ez a fétise? Mennyire díjaznátok?

2021. szept. 4. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Erős, izmos, domináns nő vagyok, de nem vagyok szociopata.

Nem szeretek szándékosan fájdalmat okozni. Nem azért edzek, hogy ezzel másokat megfélemlítsek, vagy efféle.

Rengetegszer fordult már elő, hogy megismerkedtem pasikkal, és a ruha alatt nem látszik az izomzatom, de amikor pl végigsimított, vagy megfogta a karom, akkor láttam az arcán a rémületet, viszont magát a pasit ezután soha többet. Mindig kapok egy üzenetet, hogy “ne haragudj, de túl izmos vagy”

Nem mintha emiatt abba akarnám hagyni a testedzést. Inkább kerülöm az ilyen nyámnyila pasikat.

2021. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Azt mennyire szereted, ha végigsimítják az izmaidat a pasik? Van kockahasad? Mit csinálnál, ha az utcán egy vadidegen hirtelen megfogná a fenekedet, vagy a melledet?

2021. szept. 4. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a switch barátnőm nem annyira izmos, de meglepően erős. 57 kiló, de olyan erős mint ha 70 lenne. Szoktam kérni tőle hogy szorítson vagy ilyesmi.
2021. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

És ő ezt szereti? Milyen erős a szorítása?

2021. szept. 4. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as! Jó kisbarátnőd lehet! 💪😉
2021. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre így nem tudom mit kellene írnom. Mármint a milyen erős kérdésre. Én 80 kiló vagyok, és kb 20%-al vagyok erősebb nála. Olyan pofont tud adni, hogy félek a következőtől.
2021. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi oda-vissza nyúzzuk egymást, sok a bdsm. Az sm részéz viszont finoman, és ésszel csináljuk.
2021. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Szoktatok szkanderezni, vagy birkózni egymással? Ha megszorít a combjával, akkor mekkora erőt tud kifejteni?

2021. szept. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!