Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzátok fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzátok fel, hogy nincs szex a kapcsolatotokban/ házasságotokban?

Figyelt kérdés
Mindketten szerelmesek vagyunk, de én már alig bírom. (a páromnak pszichés problémái vannak) Úgy érzem kezd elhalványulni a nőiességem.. Kiakarok mellette tartani mindenképp, csak vannak nehezebb napok amikor a falat kaparom.
2021. dec. 2. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Számomra szex nélkül nincs kapcsolat
2021. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Harmadik fél, vagy segédeszköz
2021. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

#2 az nagyon keves... masztizhatsz te tizszer is egy nap nem adja meg azt az oromot amit egy minosegi egyuttlet...

sajnos en is ebben vagyok csak ferfikent, de birom, bar neha en is a falat kaparom.

2021. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Megcsalás mentesen, de rohadt nehezen.
2021. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Minek élettárs/házastárs? Sose értettem minek szorítja valaki keretek közé magát csak mert ez a leg társadalmilag elfogadottabb módja az életnek.
2021. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Az nem lenne megoldás, ha szakemberhez fordulna? Vagy esetleg már kezelik a problémáját? Mert anélkül nem fog javulni semmi, viszont ha nagyon ráfekszik a gyógyulásra, akkor 1-2 éven belül simán el lehet érni jó erdményeket és akkor a szexuális életetek is javulni fog.

Írsz egy kicsit bővebben? Mert igazából szerintem nem az a megoldás, hogy életed végéig kibírod szex nélkül. Persze ha csak ezt akarod hallani, hogy masztizh sokat, akkor szívesen írom le ezt neked. Csak ennek nem sok értelme van

2021. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Látod, én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak a másik oldalon.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Egyszer a falat kaparná az irántam való vágy miatt a feleségem... Csak egyszer...

2021. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, amikor minden próbálkozás kudarcba fulladt, szakítottam. Ennyi, kell a jó szex is egy jó kapcsolathozm
2021. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Van, hogy 3-4 napig hozzá sem szólok, elvonulok a nappaliba. Már idegesít a jelenléte. Azon gondolkodom, hogy a nappaliból gipszkartonnal levalasztanek magamnak egy kis 3*3-mas részt az ágy, meg a tv meg ps férjen be.

Aztán kisem jönnek onnan.

Amúgy én már beketorodtem, nem veszekszunk, nem vitatkozunk. Sorra írogatok lányokkal, prostikat nézek, számolom, hogyan számoljak el azzal 3-4 órával míg elmennék egyhez.

2021. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

Prostihoz járok. Egy nő ismerősömmel beszéltem, ő azt mondta egy ilyen helyzetben el tudná fogadni ha a férje prostihoz járna.

És hát végülis minden nő egyformán gondolkozik szóval a feleségem se gondolkozhat másképp. Csak azért nem mondom el neki, mert nem kérdezi.

2021. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!