Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik kapcsolatotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik kapcsolatotokban éreztétek azt, hogy tökéletes a szex?

Figyelt kérdés

Eddig 3 kapcsolatom volt, eddig senkinél nem éreztem, hogy napi szinten meg tudnám kívánni a férfit.

Mostani párommal el tudok menni egymás után többször is, teljesen rá tudok hangolódni és kizárom a külvilágot, amikor együtt vagyunk.


23/N


2021. júl. 15. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem "sorban a hanyadik kapcsolat" kérdése. Volt egy barátnőm, a sokadik már, aki majdnem tökéletes volt szex téren, vékony sportos testtel, kiválóan kézimunkázott és cumizott, kifejezetten követelte időnként hogy a popóját dolgozzam meg, és úgy általában nagyon aktív volt és remek érzékkel rendelkezett, hogy éppen mire vágyom. Egyetlen hibája, hogy idővel kiderült, nagyon csalfa volt, és mások is koorogatták velem párhuzamosan. De ugye nincs olyan hogy tökéletes. Neki is jó lehetett velem, mert néhány év múlva bejelentkezett, hogy melegítsük fel a levest...
2021. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

ez szerintem sem attól függ, hanyadik kapcsolatban vagy.

Van akinek már az első tökéletes.

Van akinek a 15. sem....


Ha megtaláltad magadnak örülj és tartsd meg, mert jól írta az első, ami túl jó arra sokszor mások is kíváncsiak bizony...

2021. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostaniban, ő a harmadik.
2021. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a másodikban, az első pasim nagyon önző volt és miután elment hirtelen elfáradt....:'D. Így sokáig tartott rájönnöm, hogy mi is nekem a jó, de a második pasim már azzal is törődött hogy nekem legyen jó. :)
2021. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elsővel voltam úgy, hogy a legjobb volt, azóta egyik sem volt olyan :D 24/f
2021. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elsőnél.
2021. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. kapcsolatnál, bár az első kapcsolatommal igazából el se jutottunk addig, annyira nem volt meg közöttünk a kémia, nem tudott semmilyen előjátékkal, nyalogatással beindítani, hiába nézett ki nagyon jól.
2021. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a sort kell nézni!

Milyen jó a szex a jó kis csajjal lánnyal nővel!

Az ex barátnőm benne ebben igen nagyon jó kis csaj lány nő volt!

Bár csak de a másik nőknek is nyalta a sunikat!!!

Sajnos!

2021. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsőben.
2021. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!