Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől nagyobb ember vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől nagyobb ember vagyok?

Figyelt kérdés

Akárhány nőhöz megyek, szex után mindig kivétel nélkül csak jó visszajelzéseket kapok. Nem volt még olyan aki az ellenkezőjét mondta volna. Mindig jó érzés fog el, mert sokak szerint férfiak egy része nem csinálja jól. És nem 1-2 nő mondta ezt nekem, hanem több mint 20

Azért ez kemény

Nem volt önbizalmam sose, de ezektől a szavaktól napról napra erősebb vagyk úgy érzem


2021. dec. 2. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szopd le magad akkor
2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ezt a nők sosem a szemedbe mondják, hanem a barátnőiknek. :D
2021. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Szűz vagy még? Vagy nő?
2021. dec. 2. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na,itt a napi önreklám! Gondolom csak úgy özönlik a csajoktól a sok privát üzenet,biztos mindenki téged akar!🤣
2021. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak biztos. Az egódnak jót tesz valószínű, de ne szállj el.


Ilyet meg ne írj ki sehova, nőknek meg pláne ne reklámozd magad, mert megint kis embernek érezheted magad gyorsan🤷‍♂️

2021. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen haverom. Lefeküdtem vele. Nagy csalódás volt.
2021. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ettől nagynak érzed magad akkor kedves egészségedre. Viszont azt ne várd hogy ettől bárki is hasraesik előtted :)
2021. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre, tegyem a szádba. Amúgy, nem csak igazmondás van ám a világon
2021. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazat mondanak . De örülök hogy jobb vagyok mint a férfiak 90%a . Sose voltam jó semmiben, mindig kinéztek a társaim, kinek hiányoznék egyáltalán ha megszűnnék? Legalább ebbe jó vagyok.
2021. dec. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!