Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika426 kérdése:

Egyéjszakás kaland kapcsolatban, elmondjam?

Figyelt kérdés
Volt egy egyéjszakás kalandom viszont van barátom. Többet nem fordulna elő de nem tudom elmondjam e?
2021. dec. 1. 20:59
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%

Nem vagyok rá büszke, de leírom.


Pontosan már nem tudom mikor, de nekem is volt egy egyéjszakásom.

Haverokkal mentünk inni, ott volt egy másik társaság...és az egyik fiúval szimpatikusak voltunk egymásnak.


A barátommak talán max fél évre rá mondtam el.

Képen röhögött 🤷🏼‍♀️ és nem hitt nekem.

2021. dec. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el mert szakítani fog veled, ha meg nem szakít akkor jó nagy pancser. Én srácként is azt mondom hogy ha megcsalna a barátnőm inkább ne mondja el mert akkor fixen kidobom, legalábbis neki úgy jobb ha nem mondja el.
2021. dec. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

Amit nem tud, az nem fáj!

Ne mond el! Mikor el kezdtem csalni a párom, bűntudatom volt.

Ma már gátlástalanul megy!

2021. dec. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Férfiként írom: ha biztos vagy benne, hogy csak egyszeri eset volt és később sem ismétled meg sem ugyanazzal a pasival, sem egy másikkal, ÉS biztos vagy abban is, hogy nem fog kiderülni sem, akkor ne mondd el! Amiről nem tud, az nem fáj neki, ha neked bűntudatod van most, az elég, ha csak téged rág, aztán idővel úgyis elmúlik... Ha viszont esélyes, hogy kiderülhet, akkor jobb, ha tőled tudja meg, aztán majd ő dönt a folytatásról. Ha részedről ez nem csak egy egyszeri botlás volt, hanem valószínűsíthetően megtörténne a jövőben is, akkor viszont tisztább, ha lezárod a kapcsolatot, hogy vallomással, vagy anélkül, az szinte mindegy.
2021. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mindegy mert ha elmondod akkor most lesz vége, ha meg nem mondod el akkor először téged emészt fel a bűntudat, ezért miattad a kapcsolat is tönkremegy utána.
2021. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
Egy fenét emészti fel! Nem embert ölt, csak botlott egy picurkát. Nem kell ezt megmondani és két hét múlva magad is elhiszed, hogy meg sem történt. Legyen eszed! Persze ha mondjuk szakítani akarsz vele, csak nem tudod, hogy mondd el, akkor itt a lehetőség. Azt fogja hinni, hogy ő dobott. Mindig ésszel kell játszani. L.
2021. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen nőket jóisten
2021. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi korcsot egy helyen... Még magyarázzátok be miért nem baj ha megcsalja...
2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy adja már vissza a hitem ha esetleg valaki megtalálja mert szerintem itt hagytam el valahol 😂😂 ilyen szakadék "nőket", te drága kenyér
2021. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!