Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már,hogy punciba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már,hogy punciba vártátok de popsiba kaptátok?Mármint úgy értem,hogy izgatott állapotban felkészülten vártátok a behatolást a puncitokba de a pasi ez helyett váratlan és vad gyors mozdulattal a popótokba dugta a péniszét.

Figyelt kérdés
Ha volt akkor milyen élmény volt?Hogy reagáltatok?
2021. nov. 30. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem szexelek beteg erőszakos állatokkal.
2021. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Az megvan hogy hiába van felizgulva attól még nem tudod oda tenni? Vagy eddig csak képről láttál nőt?
2021. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen egyszer előfordult már ilyen velem. Meglepődtem, próbáltam eltolni magamtól, de beláttam, hogy nem tehetek semmit, ezért megpróbáltam élvezni.
2021. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez nemi erőszak és igen komoly sérülést, akár végbélrepedést is okozhat. Rendőrségi ügy lenne belőle minimum.
2021. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
A végbelem pont olyan mint a tied, nem bécsi kapu. Vagy ha a tiedet annyira szétkúrták hogy magadból indulsz ki akkor bocsi de nem mindenkinek van ott akkora tátongó luk.
2021. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Na te is csak képről láttál még nőt.

Nem fordult elő velem ilyen, mert nem dugok elmebeteg erőszakos barmokkal.

2021. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ilyen nincs. Csak úgy hirtelen nem megy át a fenékbe.
2021. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Jajj már megint valami szűz 40es anya vendégszobájából

Szerinted a farok csak úgy beslisszan a csaj seggébe? Na koccolj be anya melletti szobába a forró kakaó után aztán csapd ki a királykobrát

2021. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, volt. Egyszerűen nem volt épp kedvem az análhoz, amit amúgy engedtem neki alkalmanként, ezért egyszerűen egy mozdulattal megpróbálta lendületből berakni. Kutyába voltam, próbált hasra lenyomni. Leírhatatlanul fájt, az egész alhasamban. Mindig azt hittem, hogy túloznak a baki videókban, hát nem, nagyon rossz volt, pedig szerintem max 2-3 centit tudott bedugni. Ahogy írták is, kb lehetetlen lenne egy egész péniszt, ebben biztos vagyok. Borzasztó élmény volt, és teljesen kikeltem magamból, ő meg csak röhögött, hogy na, had tegye vissza. Undorodtam tőle, onnantól halott volt a kapcsolat, nem sokkal később szakítottam vele. Más indok is volt, de ez váltotta ki.
2021. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát öcsém csak aztán nehogy a gátnak ütközz és nagy reccsenéssel "eltörjön" a botod. Bizony van ilyen, és szívből kívánom a hozzád hasonló kreténeknek.
2021. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!