Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy sokan nem merik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy sokan nem merik vállalni a társadalom miatt?

Figyelt kérdés
Valamelyik oldalon, lehet a 444-en vagy a telexen (nem biztos, már nem emlékszem) olvastam, hogy a cuckold fétis minden férfiben ott van csak sokan nem vállalják, mert félnek tőle.
2021. nov. 29. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem unod ezt a cuckold témát?
2021. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első ilyen kérdésem
2021. nov. 29. 22:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmm....hát nem tudom.

Egy volt barátnőmmel eléggé szabad volt a szexualitás köztünk. Vele, de csakis vele kalandoztam el szex közben afelé, hogy milyen lenne ha többen dugnánk. De, hogy ezt atvigyem élesbe az fizikai és szellemi képtelenség lett volna.

Azt a bizonyos falat nem tudtam megugrani, igazából elméleti síkon is csak szex közben jött fel bennem.

2021. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

majd ha linkeled a cikket és valós forrásokra alapszik, akkor éri meg ezzel a kérdéssel foglalkozni


addig hagyjál a hülyeségekkel, már 873x feltette a hónapban a hülye recskáző gyökér cuckold fétises a kérdéseid, kezdjük unni, ja nem már rég meguntuk


de csak, hogy közöljem, bennem nincsenek ilyen hülye vágyak, más dolgok izgatnak amiről nem itt nyáladzom non-stop és erre recsizek, hogy itt fantáziálok és életemben nem láttam nőt

volt olyan partnerem akit izgatott volna a megosztás, soha nem csináltunk ilyet

2021. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem.

Sőt,a társadalom többsége féltékeny,ezért is alakult ki a monogám párkapcsolat a társadalmilag elfogadott.


Ettől függetlenül a férfiak még szeretnek virágról virágra járni,de azt már nem szeretik,ha az ő kedvesük ugyanezt megteszi:D


Inkább ez a gyakoribb.

2021. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem izgat.


De miért kérdezed meg ugyanazt ezerszer? "mindnekinek ki kéne próbálnia" meg ilyen baromságok... Örülök, ha tisztában vagy azzal, hogy neked mi tetszik. De fogadd el, hogy nem mindenki kedveli azt, amit te igen.

2021. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az önmagában IGAZ hogy sokan nem vállalják, mert tudják hogy a partnerük nem nyitott rá (mondjuk az más kérdés, hogy ha a szexuális vágyaik nem illenek össze akkor miért vannak együtt). Aki meg vállalja az nem köti a környezete orrára, nem coming outol hétfő reggel a kollégák, vagy a szomszédasszonynak hogy húúúúú mekkora orgiában voltunk hévégén.

Az viszont HAMIS hogy az emberek többsége vágyna rá.

2021. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 StevenUp ***** válasza:
77%

Ezt most találtad ki.

Az Férfi génjeibe a birtoklási vágy van erősen benne. Ez tény.

És éppen ezért létidegen a férfiak temperamentumától az hogy bárkivel is megosszák az asszonyaikat. Szóval a cikket és a, tanulmányt most találtad ki.

Elhisszük hogy te erre gerjedsz. Az is igaz hogy sokan gerjednek erre, de az határozottan cáfolható, hogy a legtöbb pasi erre gerjedne.

Én alá tudom támasztani az érveimet. És te?

2021. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit izgat. Engem sem
2021. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
annyiban igen, hogy megdugni a másik nőjét
2021. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!