Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bele lehet betegedni a szexhiá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni a szexhiányba? Olyannak aki még sosem szexelt.

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Annak nem. Hiszen nem tudja, milyen leírhatatlan gyönyör becsusszanni egy nedves, sikamlós, meleg, szűk, lüktető punciba. 😊
2021. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Kerdezo fiu lany ?
2021. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fiú
2021. nov. 27. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Valahogy bizonyos időközönként el kell menni, nem véletlen maszturbálnak az emberek. Van, akinek az önjátszma nem elég és a szex kell, megint másoknak pedig elég, ha napi 1x, heti 3x, akárhányszor rárántanak.

Én tökéletesen megvagyok szex nélkül is, azt tudom, de ha van rá lehetőségem, akkor minden alkalmat megragadok.

2021. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Fizikailag nem, a "felesleget" kiüríti a szervezet így is úgy is (éjszaka, illetve vizeletürítés közben kisebb adagokban). Mentálisan, pszichésen viszont nagyon is. A frusztráció, depresszió nem épen egy lélekmelengető dolog.
2021. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mentálisan sajnos nagyon megvisel :/
2021. nov. 27. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére van megoldás. Hacsak nem egy lakatlan szigeten élsz, léteznek appok, suli, meló, bárok, szórakozó helyek, mindenhol vannak nők. De ha még ez is reménytelen lenne, vannak prostik. Tehát ha nem vagy életképtelen, tudsz szexelni önsajnáltatás helyett.
2021. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha állandóan ezen jár az esze, és mellette egy életképtelen lúzer, akkor igen.
2021. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy idő után a szervezeted lekapcsolhatja a nők, s egyúttal a szex utáni sóvárgást. Hidd el, én már csak tudom 30 éves szűzként. Cserébe nagyon elmegy az életerőd, már nem a depresszió lesz a legkellemetlenebb érzés, hanem a fizikai gyengeség/betegség. Anatómiailag úgy vagyunk megtervezve, hogy ha hosszabb idő után sem adjuk meg a szervezetünknek azt, amire igazán vágyik, akkor előbb-utóbb szövődményekkel büntet, így vagy úgy...Lehet itt mondani azt, hogy nem létszükséglet, meg csak max mentálisan készít ki, sajnos nem így van. Röviden, egy kiüresedett, fizikálisan nagyon gyenge ember lehetsz, aki úgy ég ki az élettől, hogy soha nem is élte meg. Nekem ez a változás 25 évesen állt be, de viszonylag gyorsan, olyan fél év leforgása alatt. És azért gondolom, hogy a szexmentes élet okozta, mert előbb csak a libidó zuhant le, majd később jelentkezett csak ez a gyengeség, ami egyre csak rosszabb.

Tehát röviden, olyan nincs az életben, hogy te kevesebb ráfordított energiával összehozod azt, ami másnak egy élet munkája, bénázása, csalódások sorozata, törekvése, stb. Valamilyen módon fizetni fogsz azért, amit nem teszel meg, függetlenül attól, hogy te kis igényű ember vagy, és csak egy nyugodt kis életet szeretnél, a te szervezeted sem kivétel biológiailag.

2021. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!