Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Veszélyes" szép lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Veszélyes" szép lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Egy olyan lánnyal aki szép és nagyon sok fiúnak bejön, rossz ötlet vele összejönni?

Félek a csalódástól. De nagyon megszerettem ezt a lányt. Csak az a baj hogy túl szép, meg eleggé nyitott természetű.


2021. nov. 23. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Neked az, mert önbuzalomhiányos vagy, komoly önértékelési problémáid vannak és a komplexusaiddal meg fogod őt fojtani és feltékenykedéssel fogod megmérgezni a kapcsolatot és saját magad is. Majd akkor válassz ilyen lányt, ha pszichésen rendbetetted magad.
2021. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen hozzá állással veszélyes, igen. Egyet értek az egyes válasszal, valószínűleg úgyis éreztnéd, hogy komplexusaid vannak, és menekülne. Majd ha megértél rá, akkor érdemes foglalkozni ilyenekkel. Egyáltalán tud róla, hogy te "megszeretted," vagy ez csak plátói?
2021. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Fiatal zsidó és a házasság


A fiatal zsidó házasodna, de nagy dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:

- Rabbi! Házasodni akarok, de mondd, mit tegyek? Vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben megcsal fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.

Mire a rabbi:

- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?

2021. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos veszélyes, én is ilyesmiben voltam...teljesen elment az eszem. Undorító voltam vele, megaláztam, bántottam lelkileg, nem bíztam benne, vége felé már nem is szexeltem vele mert elhitettem magammal, hogy szex közben biztos a volt pasijaira gondol.

Végül kidobott, olyan rideg, olyan erős és együttérzéstől mentesen rúgott ki, hogy rendesen fájt.

Most egy kevésbé szép lánnyal vagyok, féltékenység semmi, kiegyensúlyozott vagyok, tudok koncentrálni, nem kutakodok a múltjában, de boldog nem vagyok.

2021. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
Nem, csak fölösleges. SOkuk valóban olyan,, mint az alma: belül kukacos.
2021. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem eddig mindig szép barátnőim voltak, és nem bántam meg. Sikerült eddig mindegyiket olyan szerelmesre dugni, hogy esze ágában sem volt máshoz menni!
2021. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%

Ezer százalék, hogy megb-szatja majd magát melletted több másik kannal is, főleg, ha fiatal.

De ennek tudatában úgy kell hozzáállni, hogy legalább egy darabig egy fullos nőt kefélgethetsz.

2021. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Vigyázz vele!!!
2021. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
3: Nagy bölcsesség az, amit a rabbi mondott! Nincs olyan, hogy az én nőm, vagy a te nőd, vagy más nője. Nem birtokolhatsz egy másik embert, és ő sem téged. Az van, hogy a nő hol velem dug, hol valaki mással. C'est la vie. Szokj hozzá!
2021. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Te kérdező...és ha a lány nyíltan elmondaná neked, hogy van férje? >:)
2021. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!