Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lakásos prostituáltak bemutatkozása sokszor nagyon durván tele van helyesírási hibákkal? Ez a réteg funkcionálisan analfabéta lenne?

Figyelt kérdés

A helyesírás nekem is mindig a gyengeségem volt, de ezek a szövegek sokszor hihetetlen, kicsit olyan mintha minden hibát el akarnának direkt követni…


Ilyesmiket láttam: “Szija én eggy igénnyes és beválalós lány vagyok, imádom a sexet, fölleg a franciát amit kérhecc kölcsönösen és méjtorkosan is… Tapasztald meg te is hogy mien eggy ien igazán bellevaló lányal eltölteni egy igazán kelemes órát vagy félórát vagy akár több órát.” Stb.



2021. nov. 23. 14:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, általában a hónapbm második-harmadik hetében nagyon sok hívást kapok, és a többség időpontért. Ezeken a napokon 4 vendéget fogadok - nagyon ritkán 5, ha közülük fél órára jött valaki.

Általában főleg hónap vége felé, kevesebb hívást/megkeresést kapok és a legtöbben csak érdeklődnek, hogy majd a "jövőben esetleg"...



Nem csodálom, hogy flegmák, délelőtt vagy kora délután érdemes hívni a hirdetőt, akkor talán még nem lett "elege".

Este hívod ne nagyon számíts kedves hangvételre.. (legalábbis én így vagyok vele).


Például egy jobb napon mondjuk kapok 17 hívást - amiből 5, akit ugyan letiltottam hívogat (higiénia, hozzáállás, fizetési gondok, külső, drog említése, stb. miatt tiltom).

3 aki más telefonszámról hív (mert szintén tiltottam).

5 aki érdeklődik, és 2 aki időpontot foglal. Illetve a többi aki azért hív, mert közben éppen kiveri....

2021. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

“ Nem csodálom, hogy flegmák, délelőtt vagy kora délután érdemes hívni a hirdetőt, akkor talán még nem lett "elege". “


Nos, én hajnalban hívtam, mert akkor értem rá…

Arra figyeltem, hogy kint legyen a “most felveszem”.

Ennek ellenére, nagyon fáradt volt a hangja és az udvarias bemutatkozásom ellenére egyből rám förmedt, hogy miért hívom ilyenkor…

Arra, hogy szívesen meglátogatnám 1 óra múlva, azt felelte, hogy jöjjek de lehet nem enged be mert aludni fog. :D


Erre rányomtam már a telefont, mert a stílust még elnézem, de hogy esetleg potyára menjek oda, az nonszensz.


Persze megértem, hogy ebben az iparágban miért nem működik a “vevőnek mindig igaza van” mentalitás, de azért ez mégiscsak egy szolgáltatás…

Amíg az érdeklődő normális, addig szerintem a “szolgáltatótól” is elvárható, hogy legalább úgy viselkedjen mint bármilyen más szolgáltató.

És igen, szerintem azt is le kell nyelni, hogyha valaki csak érdeklődik.

Persze azt megértem, hogy a hitegetők komoly problémát okoznak, anyagi kárt, de ez ilyen…


Meg vágom, sok probléma lehet 1-1 vendéggel, de akkor abba gondolj bele, hogy egy orvosnak mennyi problémája lehet XY pácienssel, miket él át nap mint nap, mégis van egy minimum ami a jó modort illeti, amit sosem múlnak alul…

2021. nov. 30. 11:37
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem akarom védeni, meg fogalmam sincs kicsoda lehet, elképzelhető, hogy valóban ilyen stílustalan bunkó a lány.


Engem is volt, hogy hajnalban hívott valaki(k). Nem vettem fel, mert tudtam, ha felveszem elküldöm az illetőt melegebb éghajlatokra... DE nekem nem volt a "most felveszem" kitéve, sőt megjelöltem mikor vagyok elérhető, és így szerintem egyértelművé tettem mikor lehet elérni telefonon... (pl hajnalban nem...).


Olyan lányhoz kell menni, aki nem stabil hirdető és nem "0-24" elérhető.

2021. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudhatom, hogy nem stabil hírdető?
2021. nov. 30. 18:19
 25/31 anonim ***** válasza:

Oda van írva a profilképe alá, hogy "Stabil hirdető".


Aki az év 365 napján hirdet, minden nap, az kapja meg ezt a besorolást.

Illetve őket az oldal sűrűbben felhozza.

2021. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
21/23/25-ös nagyon vágja a témát!:) nem ma kezdhette ☺️
2021. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Így van!


Hálás is vagyok a segítségért, bár most a közel jövőben nincs okom prostihoz menni…


Azért kiváncsi lennék, hogy melyik hirdető lehet ez a válaszoló, már csak azért is mert tényleg korrektnek tűnik :)


Persze valószínűleg nem szívesen kötné össze a gyakori fiókját a hirdetésével, ha egy valakinek elárulná itt priviben, van rá esély hogy minden a fentiekhez hasonló válaszánál odaírná valaki…

2021. dec. 1. 08:48
 28/31 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Azt még azért megemlítem, hogy az értékeléseket szokták mondani, hogy ahhoz kell menni, akinek sok vagy csak jó van.

Nem feltétlen.



Velem is előfordult, hogy olyan valaki írt (akart) rossz értékelést, aki heti 3x járt hozzám hónapokig.. Aztán mikor megértette, hogy nem lettem "szerelmes" felajánlotta, hogy ír rólam egy értékelést, amiben lehúz, így senki nem fog majd hozzám járni, tehát nem "csalom meg" és ez neki jó lesz. Mármint az ő gondolkodása szerint.



És van, aki az egekig fényezett közben 1x találkoztunk, maximum 20 perc erejéig.

2021. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28


"Azt még azért megemlítem, hogy az értékeléseket szokták mondani, hogy ahhoz kell menni, akinek sok vagy csak jó van.


Nem feltétlen."



Aki 20 percet volt nálad és jót ír Rólad, őt miért nem lehet hitelesnek mondani? Ennyi idő bőven elég arra, hogy megtapasztalja a kedvesseged, jól nézel ki, jó az illator, egyszerűen kellemesen telt el a a húsz perc.


Ha valaki lehúz, azt nem fogadod el, és nem jelenik meg. Vagyis, aki ésszel el, megnézi hogy az adott lanynàl hány az "el nem fogadott" értékelés. Ha sok, akkor gáz lehet. Illetve eleve kerülendő az a lány, aki nem engedi magát értékeltetni.

2021. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mert 20 percig egyszerű kedvesnek, mosolygósnak, szépnek, cukinak lenni...


Másfél, rosszabb esetben két órán át "tartanod" magad az a nehéz. Az a hiteles. Aki heti 2x jár hozzám 2 órára, ő tudna hiteles értékelést adni. Ők azok, akik sosem írnak. Vagy nagyon-nagyon ritkán. És ők azok, akikkel a legnehezebb.

120 percig egy ágyban valakivel, kedvesnek cukinak lenni, akivel amúgy semmiképp nem lennél, és ezt heti 2x az nem egyszerű.

2021. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!