Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lakásos prostituáltak bemutatkozása sokszor nagyon durván tele van helyesírási hibákkal? Ez a réteg funkcionálisan analfabéta lenne?

Figyelt kérdés

A helyesírás nekem is mindig a gyengeségem volt, de ezek a szövegek sokszor hihetetlen, kicsit olyan mintha minden hibát el akarnának direkt követni…


Ilyesmiket láttam: “Szija én eggy igénnyes és beválalós lány vagyok, imádom a sexet, fölleg a franciát amit kérhecc kölcsönösen és méjtorkosan is… Tapasztald meg te is hogy mien eggy ien igazán bellevaló lányal eltölteni egy igazán kelemes órát vagy félórát vagy akár több órát.” Stb.



2021. nov. 23. 14:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%
#10 1300 vidéki lányból 5 Magyar lányt találtam.
2021. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Valóban ez a legnagyobb baj a prostikkal.
2021. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha intellektusra vágysz menj könyvtárba, vagy színházba. Azért írnak így mert ennyi az értelmi nívójuk (nekik v. a "menedzserüknek") aki a telóján bepötyögi a hirdetés szövegét. Menj fel az Fb-re és nézd meg ott hogy írnak az emberek - főleg az a "réteg" amelyik prostinak áll. Na ugyanazt a szintet látod viszont a hirdetésekben.
2021. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak ennyit tud (és nem véletlen lett prosti), vagy csak igénytelen, és nem érdekli.
2021. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó helyesírást akarsz, azért külön kell fizetned, mert az nem tartozik az alapszolgáltatáshoz. Az ilyen furcsa perverziókat elég kevesen vállalják.
2021. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nyilván a sarjabbak adatlapját nézted! Én is láttam már olyan helyesírást, hogy na... vagy a menedzser írta aki egy tagba szakadt pocakos ci... vagy egyszerűen egy buta ku*rva a csaj! de valljuk be őszintén attól még szopni tud, hogy írni nem! az írásra nem fektetett hangsúlyt mert nem volt rá szükség és ez változni sem fog...


amúgy szép számmal láthatsz fenn főiskolát végzett vagy éppen azt végző nőket is.

2021. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Dzsoki ***** válasza:
Stimmel,Bizony vannak fősulit végzettek is.Egyébként pedig,van kép is,szöveg is.Azt hívd fel,amelyiknél,jó az összhang.Így már azért hangban is megvan.Azért legyél felkészülve,hogy a hibátlan szövegesnél,lehet,hogy csak egy hüvelyben végzett önkielégítést kapsz.A hibásan fogalmazó után meg azt mondod,hogy hű,de kár lett volna kihagyni!Elméletileg,a fordítottja van,de ez minden esetben csak utólag fog kiderülni!
2021. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező!

A lányok nem 15%-a hanem 95%-a cigány. Ami alapvetően nem baj, de ők sajnos igenytelenek is egyben (flegmak, lenézőek, iskolázatlanok, izlestelenek). És nem tudnak helyesen írni.

2021. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a RL-on hirdető lány cigány, ostoba, tanulatlan és flegma.


Én is ott vagyok, bár ritkán hirdetek. Több nyelven beszélek, intelligens, művelt, jó családból való nem-cigány lány vagyok.

Azért kezdtem el, mert sokat akartam keresni, ami be is jött. Ahogy fentebb említette valaki nincs más olyan foglalkozás, amivel ennyit lehetne keresni ennyi idő alatt. És erről nehéz lemondani... így benne ragadtam. De hozzáteszem, nem olyan könnyű, mint azt sokan gondolják!

Rengeteg sok lekezelő és flegma férfival találkozom, a telefonhívásokról nem beszélve.... azért hirdetek ritkán, mert a telefonhívások kezelése egy tökéletesen kiegyensúlyozott idegi állapotot kíván.. ami nem feltétlen van meg a harmadik bunkó után.


És hiába lekezelő vagy flegma, ott és akkor olyannak kell lennem, hogy Ő jól érezze magát, mosolyogva kell kielégítenem.

Van egy nap 3 ilyen vendégem, 13 ilyen telefonhívásom, és kerestem 60 ezer forintot. Ekkor nap végén azt mondom nem érte meg.

2021. nov. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19.


Én írtam, a kérdező hogy mással nem igazán lehet ennyit keresni…


Érdekes amit írsz.


Én hívtam már fel néhány hirdetőt, s annak ellenére hogy én udvarias voltam, Ők nagyon lekezelően beszéltek velem, ezért nem mentem el, meg eleve nem is foglaltam időpontot…


Persze, hogyha sok a bunkó vendég, akkor valahol megértem hogy rólam is feltételezik, hogy az leszek, de nekem ez így akkor sem oké.


Azt megkérdezhetem, hogy amikor hirdetsz, akkor naponta hány vendéget fogadsz és hogy mennyire gyakran fordul az elő, hogy olyan vendég jön akivel maximálisan meg vagy elégedve?


Előre is köszi ha válaszolsz!

2021. nov. 30. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!