Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen körülmények közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen körülmények közt történt életetek legjobb szexe?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Erdőbe csajommal
2021. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerelmes vagyok a feleségembe. Így bármelyik szex a legjobb volt
2021. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

kinézett magának egy 19 éves kiscsaj és nem csinált belőle titkot, hogy engem akar.

én meg voltam akkor 26, szóval annyira nem vettem komolyan, de egyik este felhívtam és este 11kor átmentem egy szál virággal.

erre tangában nyitott ajtót...

és annyira nagyon szép formás teste volt, olyan édes illata, hogy hiába aludtak a szülei a másik szobában, sikítósra keféltem.

kérdeztem közben, hogy nem lesz baj, hogy hangos, de azt mondta, hogy nem érdekli most semmi, csak ne hagyjam abba.

vele volt a legjobb.

2021. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Az lesz a legjobb, amikor végre lefekszek életem szerelmével, akivel már jó ideje kerülgetjük egymást. Egyszerűen tudom és érzem.
2021. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Fesztiválon egy sátorban.
2021. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Itt ismertem meg a pasit, sokkal idősebb volt nálam, nagyon komoly, hűvös, mégis figyelmes és gondoskodó. Sokat köszönhetek neki szexen kívül is, de ő az aki bevezetett a bdsm világába és ezáltal megismerhettem a vágyaim. Mondjuk ez nem egy konkrét szex, hanem inkább egy partnerrel több szex.
2021. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon rossz kapcsolatom volt, szexuálisan, emberileg, minden téren tönkre tett, amikor egymásra találtunk a jelenlegi párommal. Leírhatatlanul felszabadító érzés volt az első szexünk, minden porcikám bele remegett, és nagyon jól bánt velem, szenvedélyes volt, és közben biztonság érzetet adott. Újra nőnek éreztem magam. Azóta is nagyon jó a szex, de ez az emlék nagyon megmaradt.
2021. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Megspórolom magamnak a felesleges írást.

Ugyanaz volt velem mint a #3 hozzászolóval. Annyi különbséggel, hogy másnap reggel mikor leléptem megittam egy kávét az apjával, anyjával...soha életemben nem fájt még annyira a megvető, undorodó tekintet ami sugárzott a szemükből.

2021. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eü. okok miatt 3 hétig nem tudtunk szeretkezni a férjemmel, aztán ahogy lehetett, másnap indult céges útra 2 hétre. “Most vagy soha” módon estünk egymásnak, mint 2 vadállat, nem is aludtunk semmit. Aznap fogant a legnagyobb gyerekünk.
2021. nov. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!