Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha 1 éve fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 1 éve fent voltunk az exemmel Tinderen arccal, hogy hármast keresünk, arra még emlékezhetnek az emberek ha most felmegyek Tinderezni?

Figyelt kérdés

Az exemmel szívesen hármasoztunk volna életünkben először és hozzá felmentünk Tinderre. Raktunk fel 1-2 közös képet és külön lévőeket is, de ahol látszott az arcunk és volt rövid leírás, hogy mit keresünk. 1 hónap alatt nem találtunk komoly, normális jelentkezőt, szóval csalódottan levettük a profilt és elfelejtettük a dolgot.


Valamilyen szinten nem érdekel mit gondolnak rólam az emberek úgy nézve, hogy ezt nem tartom tagadni vagy titkolni valónak, hogy érdekelt volna minket a hármasozás a párommal, ha ezt bárhol megkérdeznék vállalnám (család, barátok, ismerősök, idegenek előtt is). Viszont nem is élek-halok a dologért, mert ha annyira érdekelt volna akkor tovább próbálkozunk, amíg össze nem jön. Egyszer jó ötletnek tűnt, lehet még eszembe fog jutni, de tudnék élni nélküle és nem a szexet tartom életem központi elemének. Szerintetek ha felmegyek Tinderezni, akkor fog erre bárki emlékezni, hogy 1 éve látott engem, neki nem szimpatikus hogy hármast kerestünk és csak emitt nem húz jobbra? Egy kb. 150 ezres vidéki nagyvárosban élek.


2021. nov. 21. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint aki benne lenne hármasban, annál jóval nagyobb az esélye, hogy elkapjak valami nemi betegséget.
2021. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm! Pont az ilyen előítéletek miatt tartok a dologtól egy kicsit. 4 szexpartnerem volt életemben, abból 3 kapcsolatban.
2021. nov. 21. 15:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy pl. legutóbb áprilisban szexeltem valakivel (az exemmel, mielőtt szakítottunk).
2021. nov. 21. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:

#1

Mi most keresünk 3.at(lányt) és én 4, ő pedig 3 emberrel szexelt eddig. Szerintem nincs összefüggés

21F

2021. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Pedig logikus. Egyszerű matek.
2021. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nagyon kilógtok a sorból, akkor lehet hogy valakik emlékezni fognak.
2021. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!