Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom már olyan intenzit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már olyan intenzitással a párom?

Figyelt kérdés

Már nem kívánom olyan erősen mint a kapcsolatunk elején. Anno ha megláttam, már nedvesedtem, bizseregetem. Sokszor egy kép róla is elég volt, amit küldött. Egész nap csináltam volna vele.

Na ez màr nincs így. Spontán már meg sem kívánom. Csak ha hiányzik a szex, akkor rámászok, de kell egy kis idő, mire olyan állapotba kerülök. Illetve ha ő kezdeményez, akkor megint beletelik egy kis időbe, mire felizgulok.

Maga a szex az jó, tudjuk mi esik jól a másiknak. Csak az izgalom van oda.


2021. nov. 20. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Dobjátok fel a kapcsolatotokat. Lenne par tippem😃
2021. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A vonzalom valamilyen szinten természetes, hogy csökken. Ezért tenni kell az ágyban, és az ágyon kívül is. Ha már ismeritek egymás testét, hogy mi esik jól, hol vannak a határok, akkor néha újítsatok, meglepetésként. Vessetek be akar megbeszélés nélkül is dolgokat, ami belefér nektek. Az újdonság mindig izgalmas. Mi 3 éve vagyunk együtt, de még mindig oda-vissza vagyunk egymásért.
2021. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi 7 éve. 😂
2021. nov. 20. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így jár a legtöbb kapcsolat, előbb utóbb unalmas lesz minden.
2021. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!