Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktatok olyat csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat csinálni hogy addig izgattok egy férfit hogy a végén egyetlen érintéstől elélvez? Srácok szeretitek az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Az előző barátnőm gyakran csinálta akár órákig és elég profi volt benne.

Konkrétan volt egy ilyen után, hogy egy ujjával egy pillanatra hozzáért a farkamhoz és elélveztem.

Sajnos a jelenlegi barátnőm ritkán csinálja és akkor se órákig mert nem érti mi a jó ebben.. vagy csak unja, nem tudom..


2021. nov. 19. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Persze
2021. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oldfire ***** válasza:
100%
Kicsit szadista hajlamai vannak a barátnődnek
2021. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem, en azt szeretem ha elelvez
2021. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nyalás alatt lévő punci is képes ilyesmire, akkor igen! Egy hármas előjátékaként nekem jutott a feleségem puncijának a nyalása. Elképelhető, hogy a gondolattól, hogy ezt most gruppenben csináljuk, annyira felizgultam, hogy azt gondoltam, a farkam önmagától el fog sülni. Ezt megelőzendő kiszálltam, és jeleztem a „veszélyt” Feleségem megsajnált, és beleült. Abban a pillanatban, amikor behelyezte a szerszámomat, elsültem. Az első párzó mozdulatnál már spriccelt is a puncijába az apatej.
2022. okt. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!