Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szeretitek jobban csinálni az orált szájba élvezés esetén (vagy hogy viselitek el jobban): ha hamarabb elélvez és több "anyag" jön, vagy ha több ideig tart és kevesebb jön?

Figyelt kérdés
Az ötletet az adta, hogy nálam ez a két lehetőség van, attól függően, hogy mikor élveztem el előtte utoljára. Olyan is válaszolhat aki szereti csinálni az orált, és olyan is aki nem szereti, de a párja kedvéért van hogy megteszi. Gondoltam ennél a két csoportnál lehet, hogy eltérő a válasz.

2021. nov. 18. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Szeretem csinálni az orált, és inkább élvezzen el hamarabb és legyen több az "anyag".
Szeretem csinálni, és inkább tartson több ideig és kevesebb jöjjön.
Nem szeretem csinálni az orált, és inkább élvezzen el hamarabb és legyen több az "anyag".
Nem szeretem csinálni, és inkább tartson több ideig és kevesebb jöjjön.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan válasz nincs, hogy mindegy?:D

Egyébként mit jelent a sokáig és a hamarabb nálad? Mert az nem tetszene, ha csak egy percig csinálhatnám, de annak se örülnék, ha fél óra után tudna csak elélvezni:D érted, szeretem csinálni, fel is izgat, emiatt nem jó ha túl gyorsan vége, de a szám el tud fáradni, fájna az álljapcsom, ha nagyon sokáig tartana.

2021. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy sok vagy kevés jön. Szeretek szopni, de ha túl sokáig elhúzódik fáj az állkapcsom.
2021. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki inkább mást válaszolna, pl azt hogy mindegy, azt kifejtheti hozzászólásban :)

Nálam pl ha elejétől végéig csak orál van, akkor a rövid az 5-10 perc, a hosszú kb 15.

2021. nov. 18. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem édes mindegy a mennyiség. Össze gyűjtöm, és lenyelem egybe, akármennyi is legyen. Normális keretek között az is mindegy, hogy meddig tart (nyilván ne egy óta legyen azért) ilyen 5-10-15 perc szokott lenni szájjal.
2021. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiség lényegtelen, időtartam hangulatfüggő mi az "optimum", ne két húzás legyen, de ne is két óra mert fáradni tud a kéz és a száj.
2021. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy csak én vagyok-e ezzel így, de nekem még nem volt olyan pasival dolgom aki 15 percig bírta volna az orált. Pedig volt olyan exem aki a szexet simán bírta 1 óráig is, egy kivételével senki nem volt gyorstüzelő, de a számban mégse bírta senki sokáig...

Amúgy én azt vettem észre, hogy minél tovább tart a szex, vagy minél tovább van izgatva a pasi annál nagyobbat/többet spriccel. Egy gyors menetnél vagy szopásnál mindig kevesebb jön.

2021. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Viviana ***** válasza:
100%
Nálunk reggel szokott lenni egy gyors menet, többnyire csak orál. Ilyenkor kevesebb jön, de igyekszem jól kiszívni.
2022. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!