Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiak! 1 millió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiak! 1 millió euróért eltöltenétek egy estét egy arab olajsek társaságában, ha fizetne nektek annyit, és soha nem derül ki ami történt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 22:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én heteró vagyok de 1 millió euróért úgy oblákolnék hogy a füle ketté állna
2021. nov. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
Simán, 1000 euróért is.
2021. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy állítanám fel,de vmi tudatodosító szer biztos kéne.Gépies hozzaállás. Mondjuk ugy kéne rá gondolni mintha egy műbábú lenne vagy ilyesmi.
2021. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Persze, mondjuk ha előkerülne egy kamera valahonnan, akkor úgy csak 10-20szor annyiért. Ja, meg amúgy az egy dolog, hogy ennyi pénzt ad, de utána ha véletlen ellenőriz a nav, márpedig ha eddig nem éltél fényűzően, rengeteg pénzből, majd hirtelen bejönne ennyi pénz "a semmiből", akkor azt az ügyet hogy sikálod el? Vagy ebben is segít az arab, a "soha nem derül ki ami történt" egyezség miatt?
2021. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mit csinálni? Ha csak egész éjjel whiskey-zni meg dumálni, akkor simán :D
2021. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én 100 ezer euróért is:)
2021. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan az ára, mindenki prostituálható. Én bármennyire is utálom a homokosokat, ennyi pénzért bizisten, bevállalnám. Idővel csökkenne a szégyenérzet is.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy azok, akik kategorikusan "nem"-et feleltek, mit tennének akkor, ha ott lenne előttük a nyitott táska, tele bankjeggyel és kapnának 20 mp-et a gondolkodásra...

2021. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha kötünk szerződést, igen.
2021. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy full hetero csávót itt, ilyen gyári melós volt, de mindig szépfiú, járt edzeni, divatos ruhák,meg parfüm.

Jött a faluba egy idősebb meleg ember pestről, ide költözött.

Pár hét múlva a srácot többször is láttuk vele.Srácnak volt barátnője, de mégis ezzel a meleggel ittak sokszor a kocsmákban.

majd kiderült alkalmanként kapott 50 ezredest,hogy alul felül kényeztesse.

Ennyit a lovéról.

Srácnak mai napig megvan a barátnője.

2021. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Több férfivel nem. Eggyel lehet, ha nem ronda és öreg és hájas, no meg attól is függ mit kellene csinálni pontosan.
2021. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!