Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mekkora számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora számotokra a túl vastag farok? és milyen az ideális?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
17 már nagy
2021. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vastagságot kérdeztem :)
2021. nov. 17. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az 1-es válasza arra is igaz :D 17cm vastagság már biztos, hogy túl sok lenne :D
2021. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az tuti.. de életszerűtlen a válasza
2021. nov. 17. 15:35
 5/8 anonim válasza:
74%

Csak, hogy érdemi választ is kapj: :D

A párom meglepett tavaly egy 5 cm átmérőjű műdákóval, ami lefele vastagodik.

Nem tudom pontosan hol mekkora, de sztem olyan 7 cm-nél járhatott a dolog...Na ott már feszített rendesen.

2021. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted hány nőnél van tolómérő amivel méregetik hogy amikor lekerül a naci mekkora lehet a pasinak? 😂 Látják azt szemről mekkora és próbát tesznek tudja-e a pasi használni vagy sem. Ha nem akkor leállítják és elköszönnek tőle (vagy el sem kezdik vele a mókát).
2021. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szűk vagyok, nekem 3,5cm átmérő is tud túl sok lenni. Nem kérek privit és pöcsös képeket sem
2021. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen problémával még nem találkoztam hogy tul nagy lenne átmérőre, olyan volt h az elején picit feszitett de ez egy pár mozdulat után eltünt (kb egy ilyen csuklo méretű az ugy oké talán)
2021. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!