Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35év feletti nőként kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35év feletti nőként kívánom a napi vagy naponta többszöri szexet vagy orgazmust. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Naponta masztizok. Van párom de vele a szex 0. Ha szexelünk csak neki legyen jó. Sajnos mellékes hogy én is élvezzek. Csak annyi a szex hogy vedd le a bugyidat és már rakja is be.

Kívánom a szexet így meg hogy nem vagyok kielégítve csak felizgulok és nincs vége még rosszabb a helyzet.

Nagyon kívánok egy jó és kielégítő szexet.

Masztival el lehet lenni egy párkapcsolatban?


2021. nov. 17. 08:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy el lehet-e lenni, azt neked kell tudnod, de két sorral feljebb írod, hogy rossz, szóval ezzel meg is válaszoltad a kérdésed. Következő lépés: kommunikáció, ez nagyon fontos és gyanítom, hogy ezzel vannak problémáitok. Leülsz vele beszélgetni, elmondod, hogy neked így nem jó, te is szeretnéd élvezni a szexet, tegyen bele többet. Ha erre nem nyitott, akkor még mindig van más alternatíva, pl. mások bevonása, nyitott kapcsolat. Nektek kell tudnotok, hogy ez belefér-e a kapcsolatotokba, értékrendetekbe. Aztán még mindig ott van végső megoldásként a szakítás, de ehhez szerintem a szexuális életnél sokkal több dolgot kell mérlegelni.
2021. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
a párod egyáltalán nem is szeret téged,szex nulla.minek vagy ilyen őnző emberrel.ez nem kapcsolat.
2021. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne várj csodát, egy 35 feletti nőt már nem olyan könnyű megkívánni, plane naponta. Lehetne benned kicsivel több empátia
2021. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok,és mindig kielégít a párom,de én is masztizok mellette napi szinten.
2021. nov. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 THX84 ***** válasza:
Nem veled van a baj. Húúúúú Én örülnék, ha az én párom ilyen lenne. De sajna havi 1 alkalommal enged magához közel. Anyira nincs önbecsülése, hogy azt mondja "ne hüjéskedjek vele", mikor azt mondom neki, hogy "ugyan olyan gyönyörű, és kívánatos, mint 20 évesen". Pedig igazat mondok. Ja, és Ő is 35 éves.
2021. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"ugyan olyan gyönyörű, és kívánatos, mint 20 évesen"


Ezt tényleg tök őszintén így gondolod?

2021. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 THX84 ***** válasza:

#16


Igen. Egyenes, és őszinte szoktam lenni. Ezt tudja is.

2021. dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!