Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35év feletti nőként kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35év feletti nőként kívánom a napi vagy naponta többszöri szexet vagy orgazmust. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Naponta masztizok. Van párom de vele a szex 0. Ha szexelünk csak neki legyen jó. Sajnos mellékes hogy én is élvezzek. Csak annyi a szex hogy vedd le a bugyidat és már rakja is be.

Kívánom a szexet így meg hogy nem vagyok kielégítve csak felizgulok és nincs vége még rosszabb a helyzet.

Nagyon kívánok egy jó és kielégítő szexet.

Masztival el lehet lenni egy párkapcsolatban?


2021. nov. 17. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ideig óráig, előbb utóbb lépni fogsz valamilyen írányba!
2021. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Nem baj, az ilyeneket lehet a legkönnyebben befogni

23F

Testépítő bajnok

2021. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel hogy nem,nem tudsz vagy nem lehet el lenni mert ha masztizol az csak ideiglenes kielégülést okoz,Te pedig vágysz a testi kontaktra,azt hogy érezd a partnered és ez által okozott kielégülést is,amit sajnos nem kapsz meg! Próbálj vele beszélni hogy neked ez igy nem jó,ez nem kielégítő,úgyhogy kezdjen ezen törekedni vagy keresel megoldást de az neki nem hiszem hogy jó lesz… Remélem sikerül megoldanotok valahogy. :)
2021. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Veled IS van baj, de nem azért mert kívánod, hanem mert nem teszel érte. A párkapcsolat nem önműködő, az impotencia nem gyógyitja magát, a hízást pedig nem fordítja vissza a saláta, ha nokedlis pacalpörkölt után eszik
2021. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj sőt normális csak az a baj hogy beéred ennyivel !
2021. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén??Egy idióta önző majom a párod! Bocs de ezek alapján nem érdemel meg téged,a helyedben én sem adnám meg neki az érzést hogy jó legyen.Szenvedsz mert nem kapsz kielégülést….. a helyedben én sem adnék neki addig,amíg ő nem tesz érte hogy nekem is jó legyen!
2021. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Veled van a baj, hogy még mindig ezzel az önző pöccsel vagy.
2021. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mért kell odaírni mindenhova hogy testépítő bajnok. Ki nem szarja le?

Ja hogy ezzel próbálsz puncit fogni. Így már megértem...

2021. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért pazarlod az idődet egy ilyen balfékre? Keress egy olyan férfit aki rád is figyel és kezdj el élni.
2021. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az lesz a vége hogy hagyod magad valakinek, rákapsz arra hogy jó, és utána lépten nyomon félre fogsz dugni..

ami nem feltétlen baj, csak okozhat problémákat a pasiddal.

2021. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!