Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy a barátnőm nem szexel velem egy ilyen miatt?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm elég szexmániás, de egy fogadás miatt amit a kolléganőm megnyert vele szembe, most egy hónapig nem szexelhet. És ő ezt be akarja tartani, de nem értem hogy miért?

Szerintetek?



2021. nov. 13. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ha elbukja a feladatot, az rosszabb lesz. Esetleg saját maga is kihívásnak tartja és szeretné kipróbálni, hogy kíbírja-e. Nem tudom, fura dolog az biztos, mert ez olyan amit nem lehet ellenőrizni, innentől kezdve be is kamuzhatná hogy jaj kibírta.
2021. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Fura egy csajod van, hogy ilyenekbe belemegy, mint fogadási tét :DTe meg egy lúzer, mert hagyod! Egyikőtök sem a legélesebb kés a fiókban, dehát ez a szerelem, amikor két idióta egymásra talál, Nekem ha olyan párom lenne, mint a baratnod (aki ilyen fogadási tetbe belemegy) vagy olyan lúzer, mint Te (aki hagyja) úgy otthagynám, mint kocsma előtt a biciklit!


Amúgy meg pont tavaly volt egy ilyen kérdés szóval kamu..

2021. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem fura hanem fogyatékos.

Jobb ha 2 lábbal rúgod ki.

2021. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy a szopás nem számít szexnek. Ez Clintonnak is majdnem bejött😉
2021. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt megszívtad, de ha másnak nem, annak örülnék a helyedben hogy szavatartó, megbízható, kötelességtudatos a barátnőd, ritka az ilyen ember.
2021. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem értem,hogy mit nem értesz?A barátnőd elvesztett egy fogadást,melynek vállalta a következményeit.A 20.században,nem problémáztál volna rajta.Igen,sajnos,most van ez,hogy nem számít az adott szó,meg az ígéret.Csak a csalás,lopás,hazudozás!Jó tudni,hogy talán még nem teljesen elveszett ez a világ! Amennyiben,csak ez volt a fogadás,akkor igen,akkor a petting,szó-szó,a kézzel,szájjal való egymással foglalkozás,belefér(het).Egyébként,mi lett volna,ha a barátnőd nyert volna?Mit kellett volna a kolléganődnek csinálnia vagy nem csinálnia?
2021. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!