Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány férfi kapcsolatban nem kívánja a párját, de szakítás után igen?

Figyelt kérdés

Exemmel mikor ismerkedési fázisban voltunk, olyanokat szexeltünk, hogy el se hittem, teljesen elvette az eszem is, nagyon jó volt és gyakran kívánta a szexet, majd miután összejöttünk, elkezdett romlani szép lassan minden, pár hónap után már csak heti 1-2 lagymatag szex volt, utána még kevesebb, de a kapcsolatunk végéig kb 1-2 hetente volt csak egy ilyen 'na jó gyere akkor' szex. Közben kiderült, hogy meg is csalt párszor, elment bulizni lányokkal stb. Majd miután szakítottunk, megint fellobbant benne a vágy. Én hülye nagyon szerettem, emiatt a szakítás se volt zökkenőmentes. Nekem nehéz volt megszakítani vele a kapcsolatot, ő meg folyamat zaklatott, keresett, eljött hozzám stb. Ebből az lett, hogy utána még párszor lefeküdtünk (most emiatt nem kell lehordani, tudom hogy nem kellett volna, de nem ez a lényeg). Azok a szexek megint nagyon jók voltak, nagyon odatette magát, szenvedélyes volt, láttam hogy akar.

Férfiak el tudnák magyarázni, hogy ez mégis mi? Mi az isten történik ilyenkor?

Nőkkel kapcsolatban szoktam néha ilyeneket hallani, hogy érdekes mód a kapcsolat elején mindent is bevállalnak, majd x idő után kiderül, hogy jaj nem is szeret orálozni, jaj neki nem kell ennyi szex csak fele vagy negyede, meg hasonlók. Most akkor ilyen férfiban is van? Mondjuk szerintem exemnek pont hogy az volt a valódi énje, ami jó volt és valamiért a kapcsolatunk alatt megváltozott. Nem az az antiszex állapot a valódi énje szerintem. De akkor miért csalt volna meg ha alacsony a libidója? Szakítás után miért tért vissza mégis a kedve? Tényleg szeretném megérteni mi a szar zajlik le ilyenkor a fejetekben.

Aki volt hasonló helyzetben, kérem világosítson fel:D


2021. nov. 11. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Bennem az volt, hogy izgatott hogy mostmar szingli, kitudja kik bsszak, mennyi farkat szopott azota.. ez feltuzelt. mondjuk van bennem egy minimalis cuckold hajlam
2021. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk pont fordítva van hogy a barátomnak kisebb a libidója mint nekem
2021. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez az ellaposodás általában minden kapcsolatban előjön sajnos, hol előbb, hol utóbb. Amikor meg már szakítottatok, akkor ismét fellobbanhat a vágy, mert már nem olyan egyszerű, hogy mindig ott vagytok a másiknak.
2021. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Érdekes mód én nem taktikázok meg játszmázok így, ha valakit kívánok az nem fog elmúlni vagy csökkenni, max 7-10 év után valamennyire. Mi van manapság az emberekkel? Nem is értem. Minek párkapcsolat, ha nem is kívánod miután 'megszerezted' vagy úgyis megcsalod. Vicc
2021. nov. 11. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Jártam hasonlóan. Ismertük egymást korábbról, s úgy alakult egy városban dolgoztunk, összejöttünk. Pár hét után beláttuk ez nem fog működni, a szex is közepes volt. Rá egy fél év múlva találkoztunk, megbeszéltük szex miért ne. Na akkor viszont meg már jó volt a szex. Esetünkben az okozta, hogy már ismertük egymás testét s nem volt bennünk semmiféle megfelelési kényszer, játszmázás el tudta magát teljesen engedni.

Nálatok lehet kis mértékben ez is közrejátszik, de szerintem nem ez a fő ok. Kicsit inkább úgy tűnik hiú figura az exed, aki nem bírja elviselni ha valaki kikerül a "bűvköréből" ezért zaklat, üldöz s ezért igyekszik "na most jól megmutatom" jobban odatenni magát. Addig tart ez nála amíg úgy nem érzi ismét visszakerültél a "bűvkörébe" és kezdődik majd minden elölről. A személyisége ettől még nem változott, ugyanúgy félre fog dugni, s ha újramelegítitek a pitét kapcsolati szintre akkor kb. ugyanúgy is fog végződni. Eljátsszátok évekig a se vele se nélküle storyt és 10 év múlva, az x. szakítás után is ott fogsz tartani az életedben ahol most.

2021. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5: Pontosan erre gondoltam én is, hogy valami nárcisztikus bolond, aki nem bírta elviselni, hogy leléptem, emiatt mindent is megtesz, hogy visszakapjon. Ha kell megjátsza a szexet, ajándékokat vett nekem, könyörgött, mindent megígért amit korábban hiányoltam a kapcsolatban. Gusztustalan, mert ez mind csak színjáték, ha újra összejöttünk volna, ugyanúgy nem lett volna szex.

Mellesleg azóta van új párja (akivel akkor engem megcsalt), őt velem akarta megcsalni nemrég. Szánalmas:D nem is tudom, hpgy valójában ő igényli-e a szexet vagy ez neki mindig csak valami eszköz a manipulálásra..

2021. nov. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!