Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha megveszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha megveszem a páromnak amit szeretne, akkor bekapja?

Figyelt kérdés

Nagyon nyögvenyelősen megy az orál, azaz sehogy. Én adnám neki, de nekem ő nem, pedig nem vagyok igénytelen.

Lenne egy-két ruha, cipő amit nagyon szeretne. Szerintetek megbeszélhetném vele, ha megveszem neki akkor bekapja? Mit gondoltok, bele menne? Volt már veletek ilyen?

(Természetesen nem erőszakoskodni akarok, sem olyanra rábeszélni akarata ellenére amit nem szeretne. Jobbára "rávezetni, meghozni a kedvét" szeretném.)


2021. nov. 11. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem bekapta tegnap a barátnőd pedig nem is vettem neki semmit, csak ki... gatyámból a rántott húst
2021. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19 évesen összejöttem egy nálam sokkal jobban kinéző csajjal.. ő csinálta ezt, hogy beígért nekem dolgokat ha megveszek neki ezt-azt... Michael Kors táska, stb... fél évig gyűjtöttem rá diákmunka.. aztán persze amikor már a kezében volt a táska meg a többi dolog benyögte h csak szivatott.. odaadtam neki mint meglepetés, nagyon örült odáig volt. De csak teltek a napok és a beígért dolog csak nem történt meg. Egy idő után már kissé pironkodva rákérdeztem, hogy akkor most mi lesz. Erre kiröhögött, mondta h ő már ezt rég elfelejtette, meg h ugye nem gondolom róla hogy ő egy k . rva?? Mert akkor le is léphetek rögtön.. Na ekkor kellett volna lelépnem, mert utána még pofátlanabbul húzott le, pénzzel is, és közben megcsalt szinte nonstop. Nagyon jó tapasztalat volt...
2021. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ettől még ugyanúgy viszolyogni fog a farkadtól, sőt esélyes hogy megbántod vele hogy meg akarod venni. Egy nő vagy szeret szopni vagy nem. A te nőd az utóbbi 🤷‍♀️
2021. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha bekqpja akkor meg is érdemlitek egymást 😂
2021. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Èn nem vennèm meg...

Ne ilyen miatt kapja be!

2021. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem adnám a szájába, ha csak emiatt vennè be
2021. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!