Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha megveszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha megveszem a páromnak amit szeretne, akkor bekapja?

Figyelt kérdés

Nagyon nyögvenyelősen megy az orál, azaz sehogy. Én adnám neki, de nekem ő nem, pedig nem vagyok igénytelen.

Lenne egy-két ruha, cipő amit nagyon szeretne. Szerintetek megbeszélhetném vele, ha megveszem neki akkor bekapja? Mit gondoltok, bele menne? Volt már veletek ilyen?

(Természetesen nem erőszakoskodni akarok, sem olyanra rábeszélni akarata ellenére amit nem szeretne. Jobbára "rávezetni, meghozni a kedvét" szeretném.)


2021. nov. 11. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha erkölcsileg rendben van a barátnőd, akkor nem fogja bekapni egy Louis Vuitton táska miatt sem, mert nem rib4nc.
2021. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
*Mert ha nem szereti bekapni akkor nem szereti, ezt tartani kell tiszteletben. Én se szeretek nyalni.
2021. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha emiatt kapja csak be akkor hagyd a csajt...
2021. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne emiatt kapja be szerintem
2021. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel az erővel hivatásoshoz is mehetsz
2021. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt gondolom hogy az már rég rossz ha egy nőt pénzzel kell rávenni bármire is a szexben, ugyanakkor az is igaz, hogy a lassan 7 éves amúgy jól működő kapcsolatomban, ha meglepem a feleségemet egy drágább ajándékkal (cipő, ékszer, stb) akkor előfordult, hogy jobban odatette magát az ágyban (is). Hozzáteszem soha nem volt ilyen hátsó szándékom, dehát hülye lettem volna nem élvezni a dolgot... Illetve az igaz, hogy inkább a gesztust értékeli és nem magát az ajándék materiális mivoltát, habár az is tény, hogy minél drágább, annál jobban örül neki (ez se tendencia, van hogy apróságoknak is örül, de én nem vagyok jó az ajándékozásban, maradnak a drága nőies dolgok (ruha, cipő, ékszer, virág), vagy a bögre). Az is igaz hogy amit nagyon nem szeret az ágyban (pl anál) azt a világ legdrágább ajándékával se tudnám rávenni, mert nem is akarnám.


Sztem rossz a megközelítésed. Elsőre azt mondanám, hogy azt mondd neki, hogy legalább próbálja ki, és ha nagyon nem, akkor többet nem kéred tőle. De ha ki se akarja próbálni akkor menthetetlen, akkor ne erőltesd

2021. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd bekapja, de csak ha megetted a spenótot is... De komolyan, ez nem így működik. Az orál nem egy jutalom valamiért cserébe. Vagy jön alapból, kölcsönösen, természetesen, vagy nem. Én valahol megértelek, nem lennék együtt olyan férfival, aki nem tud nyalni, mert számomra az az orgazmus nagyon kielégítő. De ha egyszerűen nem lenne rá hajlandó, akkor nem maradnék vele, nem fogok semmire semmit erőltetni.
2021. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát bro' két eset lehetséges. Vagy a fejedhez vágja a táskát "ne nézzél k.rvának" felkiáltással, vagy elfogadja és azt mondja okés, ha veszel ezt-azt akkor majd lesz orál, meg akármi. Utóbbi esetben meg te jársz jobban ha lelécelsz pont úgy ahogy a #3-as írja.
2021. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Volt ilyen velem. Megvettem, nem kapta be.

Annyi volt belőle, hogy sokkal többször kezdeményezett, volt, hogy a napi három szex is összejott a szokásos két heti, havi egy szex helyett.

Szörnyű kapcsolat volt, elnöknek depresszió, az apátia ha arra a lányra gondolok. Fu, nagyon rossz kapcsolat volt.

2021. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Én azon nyomban kihajítanálak, ha azt gondolnád rólam, hogy anyagi javakért azt teszek, amit óhajtasz!

Remélem a hátralevő életedben hasonló szeretetben lesz részed, mint amit te adsz most a barátnődnek…

2021. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!