Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány évesen találkozta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen találkoztatok méretesebb, 20 cm körüli pénisszel? Mit csináltatok vele, szex is lett belőle? Milyen volt a szex, mennyire élveztétek egy átlagoshoz képest? Milyen vastag volt neki kb.?

Figyelt kérdés

Hány éves volt a srác?

Hányadik partneretek volt?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?



2021. nov. 11. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Én sose értettem az ilyen kérdéseket. Ti ránéztek egy péniszre és tudjátok mekkora? Vagy vonalzót visztek? Vagy csak elhiszitek amekkorát a pasi állít?

Én még kb-re se tudom...

2021. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
18 centis a jelenlegi páromnak, ez a legnagyobb eddig. Hogyhogy mit csináltam, hát szexeltünk. Nagyon élvezem, vele eddig a legjobb, ez teljesen egyértelmű. Én inkább nagyobb méretnél mondom, hogy tudni kell használni, mert ha csak ész nélkül betolná, na az fájna. De így, hogy tud bánni vele, nagyon kívánom, és szeretem, így nagyon jó. Nem tudom, hogy miért számít, de 27 éves, 4. partnerem. Nem alkalmizok, úgy állam hozzá az elejétől, hogy komolyat szeretnék. Ez így is lett, 3 éve vagyunk együtt.
2021. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha a nők merev állapotban látják élőben egy pasi péniszét akkor azzal ezt-azt csinálni is szoktak 😂 Mert ugyebár ideális esetben, némi csók, miazmás után kerül le a nadrág (nem ideális esetben meg hívják a rendőrséget hogy itt egy mutogatós). Szóval értelmetlen a kérdésed mit csináltak vele (nem a pélóval, hanem a pasival - viszonylag ritkán rohangál x cm-s péló magában az utcán úgy hogy nem nőtt hozzá egy pasi is 😂).
2021. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
20szerintem nem volt, de 18-19 simán reális lehet a legnagyobbra smivel találkoztam, arányos vastagság is volt mellé. 17 voltam, szexkapcsolat volt, egyébként itt ismertem meg a férfit, aki akkor 30 körüli volt. Ő volt a 2. partnerem.
2021. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
17 és ő is 17 volt. elég keményen megsz--atott. csak alkalmi, suliban, szünetben.
2021. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Jelenlegi partnereme 21cm. Elsore annyira megdobbentett a merete hogy lemertem. 7 eve vagyunk egyutt. Most en vagyok 23 o pedig 29.
2021. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A világ népességének kb 2% rendelkezik 19-20, vagy annál nagyobb péniszmérettel. Az átlag valahol 12-13 cm körül van, egy 15-16 centis pénisszes pedig már bárkit ki tudsz elégíteni, ha jó vagy az ágyban, de lehet a 14 is bőven elég. Nézz már rá egy 15 centis vonalzóra basszus és tedd a hasadhoz hogy az meddig megy fel egy nőnek. Senkinek nincs igénye 20 centis dákókra, több kárt okoz mint hasznot.
2021. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
na azért a elég durva lenne ... a - már reális a többségre, ezzel együtt én is találkoztam már 20 felettivel, és azt hittem, nem hiszek a szememnek... szóval létezik, igen.
2021. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Tudom, sokszor olvasom itt a GyK-en, hogy itt mindenki szájhős, a 20 cm-es farkakkal számolnak be, de én is csak ezt tudom alátámasztani, az én páromé 18 cm.

De akinek 12-13 cm, az nem értem, miért esik kétségbe, hogy az övé "semmire sem elég". Vagyis de, ez a külső nyomás, ami az internet platformjairól özönlik az emberre, befolyásol. Sem a nők nem lennének olyan elégedetlenek, sem a férfiak olyan elcsigázottak, önbizalomhiányosak, ha nem azon kattognának, hogy "elég lesz?", "kielégítő lesz-e?" stb.

Természetesen általánosságban szólok, csak azt illetőn, ami jellemzően tpasztalható, itt is. Tisztelet a kivételnek.

2021. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
persze, jó tud lenni a 12 is !!!!!!!! ismertem ilyet is, amúgy igen jól nézett ki, csajok is csípték eléggé, és nem igazán szégyellte a kisebb méretét. neki jól állt pl. lehet h másnak nem állna, de pont ezért mondom h ez nagyon egyéni kérdés. sokat számít az önbizalom meg az általános hozzáállás, és mivel akit én ismertem, nem zavartatta magát, soha nem is volt gondja, sőt nagyon népszerű volt.
2021. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!