Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap találkoztam egy sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy sráccal de nem rakta be, miért?

Figyelt kérdés
Feltudtam izgatni, kemény volt neki, felállt, de amikor mondtam hogy rakja be akkor azt mondta, hogy nem, sehogy sem, inkább csak szopjak, miért? Akárhogy szoptam, sok nyállal, mély torokkal, nem ment el pár perc múlva csak bő fél óra múlva

#szex #puncimba
2021. okt. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Napi kamu.
2021. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt egy idős faszi írta ki
2021. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu
2021. okt. 12. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Valszeg ő is félimpotens sokat masztizott igy alig bir elmenni.
2021. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
mert egy ocska ribi vagy, es csak a szopasra meltatott
2021. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet izgult hogy nem fog tudni elmenni vagy attól félt hogy gyerek lesz nem tudom védekeztetek-e valahogy, de szerintem kérdezd meg tőle és mondd el neki hogy te szeretnéd ha benned lenne.
2021. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Mondok négy lehetséges okot:

- nem volt nála gumi, a nélkül meg nem akart dugni alkalmiban;

- komplexusai voltak a dugástól hogy lelankad közben;

- otthon a csaja ritkán sz.pja le;

- nem akart vacakolni a dugással azt hitte gyorsan megrépáztat és szevasz.

Meg ezen kívül vagy 10 különböző oka lehet, miért nem kérdezted meg, honnan tudjuk mi jár valaki fejében?

2021. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!