Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtök ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Izgat a szerepjáték, abból is az, ha kihívó ruhában kiállnék egy elhanyatott helyre (szóval eljátszanám, hogy prosti vagyok) és ő pedig, hogy egy durva kuncsaft és ott egy erdős részén szexelnénk, de nem tudom, hogy vezessem ezt fel neki, mennyire szokatlan ez a fétis vagy minek mondjam.

2021. nov. 10. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
be fog fagyni a picsád
2021. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez vicces, a barátnőmnek pont ugyanez volt a titkos fantáziája. El se mondta volna szerintem, annyira szégyellte, de egyszer játszottunk olyat h mindenki mondja el a 3 legtitkosabb fantáziáját, és miután én elmondtam pár elég extrém dolgot, már ő se szégyellte ezt annyira..


Aztán hosszú ideig gondolkoztunk hogy lehetne megvalósítani, de végülis kb így ahogy írtad. Felvett egy nagyon magas tűsarkút, meg egy nagyon rövid bőr miniszoknyát. Én elvittem kocsival egy helyre ahol korábban már kirándultunk párszor (nem árt ha ismered a környéket). Kiraktam, kicsit továbbmentem, visszafordultam, 2 perc volt kb de ez volt a legparásabb része, hogy nehogy más is arra járjon (bár azt megbeszéltük h akkor elbújik). Mikor odaértem eljátszottuk persze h prosti és én felszedem. Kicsit arrébb leparkoltunk és a kocsiban szexeltünk.

Azóta ezt megcsináltuk párszor, egyszer még külföldön is. A végén egyébként eleinte már nem tartottuk a szerepet, szóval csak simán összebújtunk aztán hazamentünk. De nemrég azt csináltuk, hogy a végén visszavittem ugyanarra a helyre mondtam neki h mostmár kiszállhat viszlát. Kicsit csodálkozott de mosolygott és kiszállt. Én meg elhajtottam. A vicc az hogy a táskájában csak az általam adott pénz volt, még személyi se meg semmi. Mikor látta h tényleg otthagyom, elkezdett futni dehát abban a cipőben esélytelen. A kanyar után kb 10 percet vártam, persze közben ezerrel dobogott a szívem, mert ennyi időre még nem hagytam magára így. Mikor visszamentem érte, azt hittem majd leüvölti a fejem.. de hazaérve azt mondta ez volt a legizgatóbb neki amit eddig csináltunk... szóval most próbálom minél több időre magára hagyni úgy, csak sztem nekem ez sokkal parásabb mint neki. Egyszer eljátszottuk egy szállodában is, hogy csak feljön a szobámba és fizetek neki, de az nem volt olyan izgató, mint az autós dolog.

2021. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!