Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtök ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Izgat a szerepjáték, abból is az, ha kihívó ruhában kiállnék egy elhanyatott helyre (szóval eljátszanám, hogy prosti vagyok) és ő pedig, hogy egy durva kuncsaft és ott egy erdős részén szexelnénk, de nem tudom, hogy vezessem ezt fel neki, mennyire szokatlan ez a fétis vagy minek mondjam.

2021. nov. 10. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog neki örülni a pasid, de ez engem is nagyon izgat. L :)
2021. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék neki hogyha a barátnőm ezt felhozzá témának. Mond nyugodtan :D
2021. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Hmm, hát érdekes. Én nem vagyok semmi jó elrontója, de a nyilvános szex nem igazán jön be :D Ha mondjuk az utcán "szednélek fel" és onnan felmennénk a "lakásomra", akkor simán benne lennék, nyilvánosan viszont nem igazán. Nekem nyugodtan fel lehet hozni bármit, nyitott vagyok sokmindenre, max ha valami nem jön be, nem csináljuk meg. A párodat viszont te ismered, vannak akiknek az első extrémebb vágy után az a véleményük hogy egy rohadt perverz állat vagy és már dobnak is kifele... Nem is értem az ilyen embereket, de ez már más kérdés. Szóval te tudod hogy kell közelíteni hozzá, meg hogy mik a határai, ha én lennék a pasid, akkor valószínű ezt is már rég megbeszéltük volna :D
2021. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
1# írd meg hova állsz ki.megyek oda😊
2021. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Te ismered (pontosabban kellene ismerned) a barátodat, mennyire élvezné az ilyen játékot. Engem veszettül felizgatnál ezzel, de nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok primitív pali van, nagyon kevés aki veszi a lapot és mégkevesebb aki tud isit kezdeni vele.. mivel nem ismerem a párod, így nem tudom megmondani hogy reagál
2021. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Izgató lenne és nagyon tetszene,szóval benne lennék!
2021. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nos, nekem tetszene de ez egy dolog. Ettől még nem tudjuk, hogy a te pasid hogy reagál rá - neked a pasid, neked kell ismerned hogy reagál rá. Ha ez a vágyad akkor nyugodtan vezesd fel neki. Egy kapcsolat akkor fog klappolni ha a vágyakat a felek egymás előtt nem elrejtik, hanem felvállalják, nem titkolózni, másnak megjátszani kell magukat hanem őszintén tudnak megnyílni.
2021. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lekapnálak 10 körmödről.
2021. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
csak nehogy valaki valóban prostinak higgyen és a barátod előtt akarna felszedni
2021. nov. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!