Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok kezdeni így magammal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni így magammal?

Figyelt kérdés
Egész nap kanos vagyok folyamat. De tényleg, a pillanattól ahogy felkelek addig amíg el nem alszok. Van barátnőm akivel viszonylag sűrűn szexelünk de van mikor nincs kedve és nyilván akkor nem erőlethtem. Mit tegyek? 20/F

2021. nov. 10. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni.
2021. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit csinálsz egész nap? Dolgozol, tanulsz? El kellene foglalnod magad, hogy ne a szexen járjon az eszed.
2021. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sportolok sokat, dolgozok emellett meg egyetemre járok.
2021. nov. 10. 13:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy érezni baj van velem és szexfüggő vagyok vagy nem tudom..
2021. nov. 10. 13:01
 5/13 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy túl sok “izgató tényezővel” találkozom. A munkám során elég sok jó csajt látok illetve manapság a social media is tele van segg/mell kirakós képekkel.
2021. nov. 10. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Maszti
2021. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk vissza lehet venni a social mediából, nem kell xyz csaj instás, meg akármilyen képeit böngészni.

Foglald ez az agyad, mert ezek alapján úgy tűnik, hogy amiket eddig csinálsz nem igazán foglalnak le mentálisan.

2021. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-osnak: nagyon sokat csinálom így is sajna, pont ebből indult ki az én gondolatmenetem

7-esnek: nem követek semmi ilyen instás csajt csak manapság a meme-oldalak promózzák ezeket és ha nem akarom akkor is bedobálja ezeket

lefoglani meg jobban nem tudom magam hisz suli,meló,szociális élet mellett nincs nagyon időm már :/

2021. nov. 10. 13:12
 9/13 A kérdező kommentje:
de köszönöm az eddigi válaszokat, igyekszem megfogadni a tanácsaitokat.
2021. nov. 10. 13:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így tényleg annyi marad, hogy ha a barátnőd tényleg nem tudja tartani a lépést veled, akkor magadnak elintézed. Beszélj azért erről vele, nehogy az legyen, hogy megbántod, rosszul esik neki, egyenesen, őszintén el kell mondani, hogy neked nagyobb a libidód, de tiszteletben tartod az ő igényeit, nem akarsz semmit erőltetni, se félre lépni, így marad ez.
2021. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!