Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Doktoros szerepjátékot szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktoros szerepjátékot szoktatok játszani? Miket csináltok?

Figyelt kérdés
Engem az izgat veszettül, ha a pasi a nőgyógyász, én vagyok a betege. Megvizsgálja a melleimet alapos végigtapogatással, hogy nincs-e benne csomó, majd olyan dildót helyez a puncimba, amivel meg tudja nézni, hogy mekkora hüvelyem hossza, ezután hüvelytükörrel (speculum)megnézi a puncimat. Majd jöhet a popsim vizsgálata fenéktükörrel(anal speculum), minél jobban kicsavarva. Ezután mikor már nagyon tág vagyok, akkor a merev, betonkemény péniszét belém rakja.

2021. nov. 9. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Hapsi vagy.
2021. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
#1 es,szerintem is. Egy nő nem ír ilyet...
2021. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ez annyira átlátszó! Kire vadászol?
2021. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, privátban is ezzel jöttök, ez hihetetlen. Tudom,szerintetek egy nő heti 1-szer szexel, kizárólag a párja kezdeményezésére és csak misszináriusban.
2021. nov. 9. 11:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat jo, tegyuk fel. Bizonyitsd be!
2021. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Senkire nem vadászom, van olyan férfi, akivel megélem a vágyaimat. Kíváncsi vagyok, hogy van-e másnak is ilyen vágya vagy élménye. Nem fogok senkire amiatt ráírni, mert válaszol erre.
2021. nov. 9. 11:07
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy vagy te nő,ne is erőltesd! Egy két idióta privátozó kivételével senki sem hiszi el.
2021. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mégis mit szeretnél,videóchatelni velem, vagy instaprofilt adjak?
2021. nov. 9. 11:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehetne, ha a bizalom meglenne.
2021. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Persze, persze, nő vagy és ilyen vágyaid vannak, de nem tudod hogy rajtad kívül másnak is vannak ilyen vágyaik, és azt várod hogy el is higgyük, akit ez izgat és csinálja is, jól tudja hogy mások is vannak.

Csak egy farokverő perverz vagy, akit valamiért izgalomba hoz hogy nőnek adja ki magát, és írkál perverzségeket.

2021. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!