Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mikkel dobhatnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikkel dobhatnám fel a viszonyom a szeretőmmel?

Figyelt kérdés
Nagyon friss még a dolog, de elég sok mindent ellőttünk már. Én a huszas éveim elején járó pasi vagyok, ő negyvenes hölgy. Volt lepisilés, feneklés, fenéknyalás és ujjazás, 69, tejszínhab nyalogatás. A sima szexben annyira nem vagyok jó, azt majd akarom még fejleszteni, de minél több ilyen érdekességet akarok bevonni, hogy izgalmasnak találjon. Amit nem szeret, az a szerepjáték, és sajnos a szopás. Ő pisilt le engem, de nem domina jelleggel. Viszont amikor ütöttem haraptam a fenekét, azt nagyon élvezte azt mondta, ahogy a habos dolog is bejött neki. Nem tudom mit dobhatnék még be. Én szeretném majd a lábfétishemet kiélni vele, el nem utasította a dolgot, de furának találta, mikor felvetettem. Talán kikötözős vagy szem be kötős dolog bejöhet neki, ha élvezte a popsi náspángolást?

2021. okt. 28. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Strapont próbáltátok már?
2021. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Két idióta megtalálta egymást, gratulálok. Jóságos isten, betegek vagytok.
2021. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Williamspear ***** válasza:
100%
MTV1 híradót ajánlanám ☝
2021. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem szopik, akkor nálam max patronürítésre lenne jó. Nem izgatna, mit szeret és mit nem.
2021. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Huszas évei elején járó pasi és negyvenes hölgy. Aha.
2021. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
MIkkel Kesler.
2021. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Vidd magaddal az egyik haverodat.
2021. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Nos kérdező, ajánlanék pár japan hentai, ecchi mangát és animet neked.
2021. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
ProsztatatMasszazs
2021. okt. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9, azt gondolom hogy még te lehet ezt szereted nem minden pasi.ettol lehetnél kreatívabb is..🤔😉
2021. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!