Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is imádja a szerep játékok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is imádja a szerep játékokat? L

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

sokan, de én pl nem szeretem


F

2021. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van amit igen...🤔48/ f.
2021. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen de csak ha engem is megdug a szerepjáték közben a csajom.Finoman persze.F/26
2021. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, szeretek többfélét is: tanár-diák, edző-tanítvány, börtönőr-elítélt, ...
2021. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igeeeeeen. Van pár ötlet a tarsolyomban. F
2021. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon nem jön be. Valahogy én kínosnak élném meg, nem tudnék hiteles lenni, valószínűleg csak elnevetném az egészet. Szerencsére eddig egy férfi se kért tőlem ilyesmit. Szívesen felhúzok valami szexi ruhát, de nem tudnék semmit eljátszani szerintem. Nekem érdekes, hogy milyen sokan szeretik, dehát nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én magam vagyok egy szerepjáték, már azt se tudom hàny különböző személyiségem van:DDD

Szerintem főnyeremény vagyok, így 5 különböző csajjal dughat, aki a párom lesz:D

2021. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!