Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék? Mit kéne helyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mit kéne helyre tennem fejben? Vagy jól gondolom, és tényleg reménytelen?

Figyelt kérdés

Egy férfias, jó kiállásu 25 éves srác vagyok, talán még azt is meg merem kockáztatni, hogy jóképü mivel egyszerü randira hivnom valakit, és gyakran mosolyognak rám a lányok. De az a bibi, hogy 13-14 cm a dákóm, és hát nem is túl vastag. Ebből következik az, hogy 3 éve nem voltam nővel.

A legutóbbi kapcsolatom 3 éve úgy ért véget, hogy hozzám vágta a leányzó amikor kidobtam a balf*szsága miatt, hogy kicsi a farkam, és egy szerencsétlen vagyok.

Hát igazábol ha azt nézzük tényleg kicsi.


Szóval az van gyerekek, hogy ha elkezdek randizgatni egy lánnyal maximum csókig megyek el, aztán befejezem a dolgot, mert a gondolattol is meg rémülök, hogy nem tudom majd kielégiteni. Most komolyan ha előtte végig szép vastag 17-es pélókkal volt dolga, akkor mit érne az én kis kukacom?

Annyira sajnálnám a lányt, hogy bizalmat szavazott nekem, lefekszik velem, és nem tudom kielégiteni.


Már ott tartok, hogy több mint egy éve nem randiztam inkább senkivel. Ma is a bevásárló központban egy gyönyörü lány nézett rám, mosolygott, többször össze akadt a tekintetünk, és láttam rajta, hogy azt akarja, hogy mennyek oda, de nem mentem, és a szívem szakadt meg pedig érte, és tudjátok mi ugrott be azonnal? Az hogy miért mennyek oda? Randizzunk párat, talán belém szeressen, aztán meg csalódjon bennem egy nagyot, mert nem tudtam meg kefélni rendesen?


Annyira, de annyira utálom magam, hogy miért pont nekem ekkora???


Gőzöm sincs, hogy mihez kezdjek ezzel a helyzettel.


2021. nov. 8. 05:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is kb akkora mint neked. De én naponta dugok. Hogy miért? Mert én nem ezzel foglalkozom, mint te.

Ilyenkor az van, hogy a csaj meg akar ismerni, dugni veled, randizgatni, romantizálni, hogy megnyílj neki és fogadd a szívedbe.

E közben te azon gondolkodsz hogy mekkora a cerkád. Nem kicsinyes ez? Ráadásul a jó szex az nem méret, hanem tudás függő.

2021. nov. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Haver! Köszönöm a válaszod.

Szóval nem méret, hanem tudás függő?

Tehát egy 13 centis vékony dákó felér egy 17-18 vastaggal? Hát kiváncsi vagyok a későbbi hölgy hozzászólók hogyan fognak vélekedni ezzel kapcsolatban. 🙂

2021. nov. 8. 05:47
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy hazugságot túl sokszor hangoztatsz előbb utóbb elhiszik az emberek.

Nem a pötsöd az oka annak hogy nem vagy sikeres a nőknél.

2021. nov. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A farkad átlagos. A szex attól lesz kielégítő, hogy odafigyelsz a másikra.

A nők nem méregetik a szerszámod, ha szeret, vágyik rád, akkor a méreted tökéletes lesz neki.

2021. nov. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

#2

Kib@szott egyszerű a képlet.

Gondolom neked is pl jobban tetszik ha egy lánynak tökéletes, formás melle van, nem valami A-s alig látszó valami. Viszont egy kapcsolat, de akár csak egy kis vonzalom nem egy dolgon múlik hanem ezermillió dolgon. Szóval az égvilágon semmit nem számít hogy mekkora, ha nem mikropénisz(10cm alatti), és csomó másban passzoltok

2021. nov. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem minden nő akar /remélem/ elefánt méretűt.
2021. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Mindig érdekes látni, ahogy a férfiak elbeszélgetnek arról, hogy a nőnek mi is az igényük. És ha egy nő ellentétes véleményen van, az mindnen rib*ncnak el lenne mondva.
2021. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

7

Már megint a paranioás álomvilág..

2021. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

7

Ez egy noname oldal, mégis ki hordana el r.bancnak bárkit is?

2021. nov. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
TL;DR, de a szerencsétlenig eljutottam. Itt a probléma. A farokméretnek semmi köze, hogy hosszú kapcsolatod legyen, viszont a szerencsétlenkedés az nagyon hamar végetvet minden kapcsolatnak.
2021. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!